Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Erotická masáž v boji proti stresu

Prišli ste z práce a s vami aj neúnosné bolesti hlavy? Tieto bolesti často vyvoláva stres, ktorého sa v dnešnej uponáhľanej dobe nemožno tak ľahko zbaviť. Avšak okrem bolesti hlavy vyvoláva aj iné zdravotné problémy, ktoré náš organizmus výrazne zaťažujú a doslova ničia.

Erotická masáž v boji proti stresu
21. SEP 2012
Neustálym prejedaním tabletiek sa utíši naša bolesť len na istú dobu, ale problém sa tým nevyrieši. Tak ako sa vyhnúť stresu? Každá z vás miluje masáže a najmä ak tým masérom je práve váš milujúci partner. Erotická masáž je najlepším spôsobom ako obdarovať svoje telo príjemným relaxom a vašu myseľ pokojom. Zastavte sa a doprajte si čas len pre vás dvoch.

Zregeneruj si svoje telo i dušu

Samotná masáž poskytuje mnoho pozitívnych účinkov, ktoré prospievajú celkovej regenerácii organizmu. Pomocou neho sa vaše svalstvo uvoľní, prekrví a všetky nečistoty sa z vás vyplavia. Takisto masírovaním sa vaša koža stáva čoraz elastickejšou a jemnejšou a pod rukami vašeho partnera doslova mladnete. Je mnoho druhov masáži, ale ani jedna vám neponúka to, čo erotická masáž. Tá výrazne vplýva najmä na psychiku človeka, ktorá dokáže riadiť vaše telo ako sa vám zachce.

Stres vám organizmus len zničí, ale uvoľnenie, ktoré poskytuje erotická masáž navodzuje pokoj a telo sa dostáva do harmónie. Takisto sa uvoľňujú endorfíny, hormóny šťastia, ktoré napomáhajú k navodeniu dobrej nálady a odbúrania stresu. Erotická masáž poskytuje čas na psychickú regeneráciu a cítite sa byť oveľa vyrovnanejším človekom. S takouto silou budete neohrozená a žiaden stres a depresie sa k vám nepriblížia.

Uvoľnenie, ktoré zbližuje

Vyčerpané prichádzate z práce a jediná vec, po ktorej túžite je oddych a pokoj od všetkých. Avšak neraz problémy a stres vznikajú práve za dverami vašej spálne. Partnerské hádky nie sú žiadnym ojedinelým javom, ale prečo si zvyšovať krvný tlak ešte aj doma? Nechcete sa stresu náhodou zbaviť? Či už ako prevencia alebo ako rýchla pomoc pred „vyhorením“ je erotická masáž. Vymeňte hádky za dráždivé dotyky od vášho partnera alebo ho prekvapte vy príjemnou masážou.

Erotický masážny olej mu pekne roztrite po chrbátiku a ihneď zabudne na „kozmetický neporiadok“ vo vašej kúpeľni. Nie nadarmo sa hovorí, že dotyk lieči, a preto vyliečte nie len svoje unavené a dobité telá, ale aj nahnevané a smutné srdcia. Uvoľnite sa a oddajte sa uvoľňujúcej masáži, ktorá z vás vyženie napätie von. Erotická masáž vás zblíži a vylieči problémy, ktoré vás dlhú dobu trápia a bránia v aktívnom a plnohodnotnom živote.

Pomôžu vám s tým erotické pomôcky

Erotická masáž je jeden z najlepších spôsobov predohry, ktorou si môžete vylepšiť vzrušujúce milovanie. Mnohí muži radi preskakujú predohru a „skáču“ rovno na vec. Avšak nebuďte k ním až také tolerantné a ukážte im, že aj predohra môže byť pre nich zaujímavá a vášnivá. Pripravte si masážny olej a erotické pomôcky, ktorými ho zaručene milo prekvapíte a povzbudíte k intenzívnym sexuálnym hrám.

Jednou z overených erotických pomôcok je práve vibrátor, ktorý by nemal chýbať vo vašej spálni. Sexshop ponúka rôzne vibrátory, ktorými si spríjemníte partnerovo masírovanie a divoké milovanie. Zmeňte týmto spôsobom svoj stereotypný sexuálny život a doprajte si vytúženého oddychu.

Zdroj: PR článok

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Erotická masáž v boji proti stresu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.