Zapoj sa do LETNEJ VÝZVY v limitovanom predpredaji len do 30.4. a získaj DARČEK ZADARMO

Aktualita týždňa: Košice sľubujú fitness, aerobic a kopec zábavy!

Mirka

16.11.2012 sa v Košiciach uskutoční Fitness & Aerobic Marathon 6, ktorý ponúka príležitosť k originálnemu stráveniu voľných chvíľ. Pridáte sa?

Košice sľubujú fitness, aerobic a kopec zábavy! !
30. OKT 2012

Počasie nám radosť príliš nerobí, ale existujú tisíce ďalších možností, ako si život užívať plnými dúškami. Najlepším spôsobom, ako uvoľniť endorfíny, je športová aktivita. Ak milujete aerobic, potom by ste nemali chýbať na športovom podujatí, ktoré sa o niekoľko dní uskutoční v Košiciach.  

Pozývame vás na podujatie, ktoré sa koná pod záštitou Katedry telesnej výchovy Technickej univerzity v Košiciach. Fitness & Aerobic Marathon 6 sa uskutoční v piatok 16. novembra 2012, na Jedlíkovej 7 v Košiciach.

Dance Aerobic Show prináša príležitosť k športovému „vyblázneniu“ sa pri jedinečných a zaujímavých formách aerobicu. Folklor Dance Aerobic, Velnet Dance Aerobic, House Moves Aerobic a obľúbený Port de Bras povedú skúsení inštruktori Miroslava Barcalová, Zuzana Berešová, Ivan Zezulka a Milan Ondruš, ktorí sa, mimochodom, na vás všetkých veľmi tešia.

Chvíle oddychu vám spríjemnia vystúpenia GRIMMY Dance Center Košice, FS Jahodná a súbor Jampam, ktoré sú zárukou jedinečnej zábavy. Celá akcia je spojená s predajom rozličných produktov.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aktualita týždňa: Košice sľubujú fitness, aerobic a kopec zábavy!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.