Chceš ľahšie zvládnuť PMS, menštruáciu aj ovuláciu? Vyskúšaj to s tréningami a jedálničkami z FEMINI VÝZVY.

Aktualita týždňa: Bežíte vo fitness a vidíte prírodu. Predstava skutočnosťou

Mirka

“Let´s go running and discover the world“, hovoria tvorcovia Spoteee, ktorí sa snažia zatraktívniť beh na bežiacom páse. Čo je Spoteee a na akom princípe funguje?

Aktualita týždňa: Novinka vo fitkách. Behom na bežiacom páse môžete objaviť svet
7. DEC 2012

Tvorcovia Spoteee sa snažili spojiť šport a objavovanie sveta tak, aby boli atraktívne. Či sa im to podarilo, ukáže čas. Spoteee predstavuje systém, ktorý je do fit centier dodávaný prostredníctvom počítačov, ktoré majú špeciálne upravený operačný systém.

Z počítačov je vysielaný obraz v kvalite FULL HD na veľkoplošné obrazovky, ktoré sú umiestnené pred bežiacim pásom. K dispozícii sú rozličné trasy zo všetkých kútov sveta, ktoré si volí sám užívateľ. Bežec si vyberá aj rýchlosť a sklon pásu, ktoré ovplyvňujú jeho výkon. Tvorcovia Spoteee plánujú v krátkej budúcnosti prevádzkovať Spoteee cez internet, aby bol dostupný širokej škále užívateľov.   

Za vynálezcami systému Spoteee nemusíme chodiť ďaleko, pretože pochádzajú zo susednej Českej republiky. Aktuálne sa používa vo fitnescentrách v Brne a čoskoro prerazí aj do Prahy a Ostravy.

Zaujímavé je, že v súvislosti so Spoteee zaznievajú hlasy, že niečo podobné už na svete existuje. Ide o systém, ktorý využíva satelitné mapy Google. Užívateľ sa jednoducho pripojí na danú webovú stránku, zvolí si zaujímavé miesto, rýchlosť alebo čas. Webová stránka premieta požadovaný obsah podľa rýchlosti akou bežec beží a užívateľ prostredníctvom monitoru dej sleduje.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aktualita týždňa: Bežíte vo fitness a vidíte prírodu. Predstava skutočnosťou

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3374
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.