Budiš vitamín B-komplex – božská chuť vitamínov

redakcia

Budiš túto jeseň prináša opäť o niečo viac vitamínov so svojimi novými príchuťami Budiš vitamín B-komplex.

Budiš vitamín B-komplex: Božská chuť vitamínov
17. OKT 2016

Nielenže nimi doplníš optimálnu dennú dávku v nej obsiahnutých B – vitamínov, ale zároveň budeš mať svoj pitný režim pod kontrolou.  Vyskúšaj to s osviežujúcim grapefruitom alebo šťavnatým hroznom a preBudiš v sebe život!

Prírodná minerálna voda Budiš priaznivo pôsobí na tráviaci systém, dýchací systém a činnosť obličiek. Okrem týchto prirodzených, blahodarne pôsobiacich účinkov, získaných priamo v prameni, je teraz Budiš obohatená o silu vitamínov skupiny B. Už jedna fľaša (1,5 l) nápoja s obsahom vitamínov zabezpečí optimálnu dennú dávku zdraviu prospešných vitamínov B3, B5, B6, B7 a B12.

Kedy je komplex vitamínov B pre činnosť vášho organizmu naozaj dôležitý? Budiš vitamín B–komplex vám spolu s vyváženou stravou pomôže vyvarovať sa nepriaznivým dopadom nedostatku vitamínu B, ktorými sú najčastejšie únava, malátnosť či bolesť svalov. Na jeho dostatočný príjem by ste mali dbať najmä v obdobiach zvýšeného stresu, únavy alebo vysokého životného nasadenia. Pitím minerálnej vody Budiš vitamín B-komplex si zabezpečíte nielen kvalitný pitný režim, ale aj prísun vitamínov, a to v jednom lahodnom nápoji.

Aby prijímanie vitamínov skupiny B bolo ešte jednoduchšie a príjemnejšie, prináša Budiš dve nové príchute do radu Budiš vitamín B-komplex. Tropické ovocie verzus domáce šťavnaté plody jesene, to sú chute grapefruitu a hrozna! Podľahnite tropickému osvieženiu z Barbadosu, kde bol grapefruit prvýkrát objavený a neskôr dovezený do Ameriky ako kríženec pomaranča a pomela. Kto holduje tradičným chutiam, neodolá šťavnatej vitamínovej bombe s chuťou hrozna. Ktorá príchuť Budiš Vitamín bude pre vás ta pravá?

Budiš Vitamín - B-komplex, ktorý chutí! 

Zdroj: PR

Zdroj foto: budis.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Budiš vitamín B-komplex – božská chuť vitamínov

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2524
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.