Vyformuj si telo do plaviek v BIKINI VÝZVE!

Aktualita týždňa: Zariadenia prechádzajú na členstvá. Oplatí sa to?

Mirka

Čoraz väčšie množstvo fitnescentier funguje na princípe klubového členstva. Členom ponúka kvalitné využitie služieb, ktoré preferujú v ľubovoľne zvolenom čase.

Aktualita týždňa: Zariadenia prechádzajú na členstvá. Oplatí sa to?
22. JAN 2013

Fitcentrá vo väčších mestách ponúkajú svoje služby na báze klubového členstva. Vo väčšine z nich je počet obmedzený práve preto, aby členovia dostali všetko to, čo si zaplatili v najvyššej kvalite. Iné si ponechali aj možnosť jednorazových vstupov.

Klubové členstvo je výhodné pre všetkých, ktorí sa športu pravidelne venujú a využívajú wellness služby. Byť členom fitnescentra ponúka klientom možnosť denne využiť pestrú paletu služieb, ktorá, samozrejme, závisí od zvolenej úrovne členstva. V konkrétnom stupni, resp. druhu členstva môžu byť zahrnuté vstupy do fitness, wellness, na obľúbené skupinové cvičenie, voľné parkovanie a pod.

clenstvo

Spravidla je na výber niekoľko alternatív, aby si zákazník vybral to, čo mu najviac vyhovuje. Členstvo môže mať platnosť mesiac, kvartál alebo celý rok. Člen musí dodržiavať stanovy členstva.

Členstvo odporúčame tým, ktorí sa venujú v jeden deň viacerých fitness alebo wellness aktivitám. Je finančne náročnejšou záležitosťou a neoplatí sa ľuďom, ktorí športujú nepravidelne. Spravidla je výhodný aj pre športové a wellness komplexy, lebo majú k dispozícii prostriedky svojich členov na financovanie centra bez ohľadu na mieru návštevnosti. Navyše odpadá manipulácia s peniazmi pri jednorazovom vstupe.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aktualita týždňa: Zariadenia prechádzajú na členstvá. Oplatí sa to?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3230
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.