Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

Výsledky súťaže: Vyhrajte váhu Orava

vaha Orava

 

Žrebovali sme a výhru získava:

Alena Zrneková

Srdečne gratulujeme.

- - - - - -

ZADANIE SÚŤAŽE:

 

Na tanieri vám to spočíta!

Vrhli ste sa na šport a potrebujete si kontrolovať energiu a živiny z prijatej potravy? Alebo vám lekár pre zlepšenie zdravotného stavu odporučil diétu, pri ktorej sa bez presne nameraných nutričných hodnôt a gramáže nezaobídete? Pri „tunovaní“ zdravia aj postavy vám pomôže kuchynská váha s nutričnou kalkulačkou Orava EV-8 A, ktorá na gram presne odmeria a zanalyzuje živiny a kalórie z každej porcie.

Potraviny odváži a vypočíta z nich 10 základných nutričných zložiek, pričom si „posvieti“ na kalórie, sodík (soľ), proteíny, uhľohydráty (cukor), tuky, cholesterol aj vlákninu z katalógovej databázy 999 druhov potravín. Umožní vám uložiť do pamäte váhy až 99 predvolieb na sledovanie živín a kalórií už prijatých počas dňa. Určí aj % dennej dávky danej zložky potravy na základe odporúčaní príjmu živín a kalórií z dávky 2 000 kalórií/deň, vychádzajúcej z nutričnej databázy vlády USA. Okrem váženia potravín v tuhom stave odmeria aj objem vody i mlieka. Ľahko sa ovláda a môže byť vaša len za 18,90 €. www.orava.eu

A teraz ju môžete vyhrať. Stačí ak vyberiete, ktorý recept sa vám z knihy NABITÁ KUCHÁRKA páči a napíšte jeho názov ako odpoveď nižšie. Tá k nám príde do redakcie automaticky a už 5.8. vyberieme 1 z vás, kto vyhrá túto váhu.

Nápovedu a recepty na výber nájdete na www.fitnamotavka.sk a http://bit.ly/2GNPg5f.

 


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.