TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Výsledky súťaže: Vyhrajte kvalitnú športovú podprsenku Anita

Anita podprsenka

Žrebovali sme a výhru získava:

Maria Trubirohova

Srdečne gratulujeme.

- - - - - -

ZADANIE SÚŤAŽE:

 

Pre mnoho žien na Slovensku nie je športová podprsenka pri cvičení samozrejmosťou. “Až sedemdesiat percent žien nosí nesprávnu podprsenku. Ženy často nosia podprsenky s nesprávnym obvodom, menšími košíkmi a s nevhodnými ramienkami, ktoré sa často zarezávajú do tela. Obvod nesmie byť tesný, ani voľný. Prsia nesmú pri zvihnutí rúk „vyliezať“. Obzvlášť je potrebné dbať na vhodný výber podprsenky pri športovaní,“ hovorí doktorka MUDr. Zuzana Hromjaková, ktorá sa počas svojej praxe v oblasti fyziatrie stretáva práve s tým, že mnoho žien nosí nesprávnu podprsenku na bežné nosenie a preto si nedokážu vybrať ani správnu podprsenku vhodnú na šport.

Ako to teda je? Naozaj potrebujete športovú podprsenku (hoci máte svoju klasickú, ktorá vám dobre sadne)? Prečítajte si článok, v ktorom získate aj nápovedu k súťažnej otázke. A my vám radi takúto kvalitnú športovú podprsenku značky Anita  darujeme ako výhru v súťaži. 

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku nižšie a budete zaradení do žrebovania. 

Súťažná otázka:

"Na akú športovú aktivitu sa odporúča športová podprsenka?"

Nápovedu nájdete v článku na http://bit.ly/2rfNGiT

V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 30.5.2018 do 8.6.2018. Dňa 10.6.2018 bude vyžrebovaný 1 výherca, ktorý získa 1x športovú podprsenku Anita.


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.