Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

Výsledky súťaže: Vyhrajte 5 x kozmetický balíček GOSH

Vyhraj 5 x kozmetický balíček GOSH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝHERCOVIA

Žrebovali sme a šťastie sa usmialo na týchto piatich výhercov, ktorým srdečne blahoželáme:

  • Katarína Vybostoková
  • Zuzana Tomanová
  • Barbara Chlebanová
  • Jasmína Krivošíková
  • Eva Lapinová

 

Výhry odosielame v priebehu nasledujúcich dní. 

ZADANIE SÚŤAŽE

GOSH Cosmetics ponúka rozsiahly výber dekoratívnej kozmetiky, kozmetických doplnkov, vôní, pleťových a telových prípravkov, vlasovej starostlivosti, ako aj vlastné značky vyvíjané v spolupráci so známymi osobnosťami (Isabel Kristensen, Caroline Fleming) a medicínske výrobky.

Veľkej obľúbenosti vo svete a tiež u nás sa teší dekoratívna kozmetika GOSH, ktorá ponúka širokú škálu prípravkov na líčenie v množstve odtieňov. Tieto výrobky sú vyrábané bez parfumácie a pod prísnym kvalitatívnym dohľadom, pričom ich zloženie odráža najnovšie technológie a odtiene sa prispôsobujú neustále pribúdajúcim módnym trendom. Na slovenskom trhu pôsobí značka GOSH od roku 2004.

GOSH balíčky, ktoré do súťaže venovala Gosh Cosmetics, obsahujú 3 produkty: Lip Lacquer (na pery), BB cream (na tvár), Catchy Eyes Mascara (na oči).

AKO SÚŤAŽIŤ

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovania. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 30.07.2014 do 7.8.2014. Dňa 8.8.2014 budú vyžrebovaní a zverejnení piati výhercovia. Každý obdrží jeden 1 balíček.


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.