Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

Výsledky súťaže: Vyhrajte 5 x Hydrabio Serum od Bioderma

Vyhrajt 5 x Hydrabio Serum od Bioderma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝHERCOVIA

Žrebovali sme a šťastie sa usmialo na týchto piatich výhercov, ktorým srdečne blahoželáme:

  • Iveta Faklová, Revúca
  • Jasmína Krivošíková, Žilina
  • Miroslava Šamajová, Klokočov pri Čadci
  • Slavka Koptakova, Rudina
  • Pavol Saga, Ochodnica

 

Výhru odošle spoločnosť Bioderma v priebehu nasledujúcich dní.

 

ZADANIE SÚŤAŽE

Aby bola pokožka zdravá, ale aj krásna na pohľad, potrebuje pre svoju funkciu dostatok vody, približne 70%.  Z tohto množstva by malo byť 75% hlboko v pokožke, kde je dôležitým faktorom odolnosti kože. Hneď ako sa tento podiel zníži, prejaví sa to na jej kvalite. Pokožka stráca pružnosť a pevnosť, je povädnutá, citlivejšia, svrbí, objavujú sa suché šupinky a vrásky v relatívne nízkom veku. Tomu všetkému je možné pritom veľmi jednoducho predísť.

Hydrabio Sérum, ako fenomén svojho radu, na seba strhol obrovskú pozornosť! Intenzívne hydratuje do hĺbky a zanecháva žiarivú pokožku. Obsahuje patent Aquagenium, ktorý navracia pokožke jej stratenú schopnosť hydratácie, vlhkosť „uzamyká“ v hĺbke a udržuje ju v rovnováhe. Patentovaný prirodzený komplex D.A.F. zvyšuje prah tolerancie pokožky, je hypoalergénne a nekomedogénne.     

AKO SÚŤAŽIŤ

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovania. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 10.08.2014 do 22.08.2014. Dňa 25.8.2014 budú vyžrebovaní a zverejnení piati výhercovia. Každý obdrží jeden Hydrabio Serum.

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete na www.hydrabio.sk.

 


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.