Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Výsledky súťaže o fitness podložku OBSIDIAN

Súťa a vyhraj fitness podložku OBSIDIAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKY SÚŤAŽE

Žrebovali sme a šťastie sa usmialo na jedného výhercu, ktorý vyhráva fitness podložku OBSIDIAN. Výherkyni srdečne blahoželáme:

Ľubica Poliaková, Zvolen

Výherkyňu budeme kontaktovať emailom.

 

ZADANIE SÚŤAŽE

Máte radi nové a netradičné cvičenia? Potrebujete sa zbaviť tukových faldíkov v oblasti brucha, zadku či stehien? Ak je vaša odpoveď ÁNO, tréning so špeciálnou podložkou je pre vás to pravé orechové.

Okrem spaľovania tukov, posilnenia a vytvarovania celého tela, vrátane svalov jadra, tréning s podložkou OBSIDIAN navyše zlepšuje aj celkovú kondíciu, silu, obratnosť, rovnováhu a držanie tela. V neposlednom rade zvyšuje sebavedomie, teda sa budete cítiť fit a sexi. Pozitívom je i to, že nezaťažuje kĺby. A teraz má jeden z vás možnosť podložku OBSIDIAN vyhrať!

AKO SÚŤAŽIŤ

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku nižšie a budete zaradení do žrebovania o podložku OBSIDIAN. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 5.3.2015 do 15.3.2015. Dňa 17.3.2015 bude vyžrebovaný jeden výherca, ktorý získa OBSIDIAN. 

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete na www.liveactive.sk.


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.