Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

Výsledky súťaže o 5 jednodňových lístkov na Move Academy Tour Bratislava

Súťaž o 5 lístkov na Move Academy Tour Bratislava

VÝSLEDKY SÚŤAŽE

Žrebovali sme a šťastie sa usmialo na týchto piatich výhercov, ktorí vyhrávajú vstupenku na jeden deň podľa vlastného výberu na na podujatie Move Academy Tour v Bratislave. Výhercom srdečne blahoželáme:

Ewa Barteková, Malacky

Zlatuša Holubová, Bratislava

Katarína Gocová, Bratislava

Iveta Garbinská, Poprad

Izabela Nagyová, Bratislava

Výhercov budeme kontaktovať emailom.

ZADANIE SÚŤAŽE

Milujete piloxing, zumbu, PortDeBras alebo deepWork? To je len malá ochutnávka z toho, čo ponúka Move academy Tour 2015. Uskutoční sa vo viacerých slovenských mestách so špičkovými slovenskými inštruktormi. Svoju púť ukončí na víkendovým podujatím v Bratislave, a to 11. - 12. apríla. A práve na túto akciu môžu piati z vás vyhrať voľný vstup na jeden deň podľa vlastného výberu. 

AKO SÚŤAŽIŤ

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovania o 5 vstupov na podujatie Move Academy Tour Bratislava. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 5.3.2015 do 19.3.2015. Dňa 20.3.2015 budú vyžrebovaní a zverejnení piati výhercovia. Každý obdrží jeden vstup na vybraný deň (buď sobota alebo nedeľa).

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete aj v tomto článku: Move Academy Tour 


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.