TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Výsledky súťaže o 3 knihy: Tejpovanie: Prelepte si bolesť!

Súťaž o 3 knihy: Tejpovanie: Prelepte si bolesť!

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKY SÚŤAŽE

Žrebovali sme a šťastie sa usmialo na týchto troch výhercov, ktorí vyhrávajú knihu Tejpovanie: Prelepte si bolesť. Výhercom srdečne blahoželáme:

Júlia Obertová, Lehota pod Vtáčnikom

Ľubomíra Manikova, Dubnica nad Váhom

Oľga Škultetyova, Trnava

Výhercov budeme kontaktovať emailom.

ZADANIE SÚŤAŽE

Určite to poznáte a možno ste ich už využili. Tejpy alebo tejpovacie pásky majú rôzne farby a tešia sa stále väčšej obľube u športovcov, bežcov, atlétov... jednoducho u všetkých, ktorí žijú aktívne a občas sa zrania. „Tejpy majú veľa pozitívnych účinkov na tele i v ňom, a nemajú žiadne vedľajšie účinky,“ tvrdí terapeut Daniel Weiss, ktorý napísal knihu Tejpovanie. Tá teraz vychádza aj v slovenčine a 3 z vás ju môžu vyhrať vďaka Cvičte.sk.

AKO SÚŤAŽIŤ

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovania o 3 x knihy Tejpovanie: Prelepte si bolesť! . V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 23.2.2015 do 6.4.2015. Dňa 7.4.2015 budú vyžrebovaní a zverejnení traja výhercovia. Každý obdrží jednu knihu Tejpovanie: Prelepte si bolesť!.

Pomôcka: Odpoveď nájdete pri knihe TEJPOVANIE


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.