Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Zumba zaplavila nákupné centrum

Zumba-party.sk

Ak ste boli 6. októbra v jednom z nitrianskych nákupno-zábavných centier, určite ste nechápali prečo na každom kroku stretávate vysmiatych ľudí v krikľavom oblečení a každého s rovnakým logom.

Zumba zaplavila nákupné centrum
23. OKT 2012

Ak ste boli 6. októbra v jednom z nitrianskych nákupno-zábavných centier, určite ste nechápali prečo na každom kroku stretávate vysmiatych ľudí v krikľavom oblečení a každého s rovnakým logom. Áno, boli sme to my, Zumba maniaci z celého Slovenska, ktorí sme sa v tento deň stretli kvôli tomu, aby sme spolu odtancovali Zumba flash mob.

Stručne vysvetlené - choreografiu, ktorú nikto neprecvičoval, ale každý ju už vedel, pretože sa ju doma naučil pomocou videí. Ak ste nemali možnosť zažiť túto energickú bombu, či už ako tanečník, alebo divák, prinášame vám popis toho, ako to celé prebiehalo.

Nuda nemala šancu

Zumba flash mob vypukol síce až o štvrtej, ale už od druhej hodiny sa nákupné centrum hemžilo Zumba nadšencami. Mohli si totižto vyskúšať rôzne zaujímavé veci, ako napríklad originálne si rozstrihať tričko, naučiť sa základné kroky Zumby, vyhrať hodnotné ceny, pozrieť si detičky tancujúce Zumbu, či pokochať sa na módnej Zumba show. Bolo naozaj čo robiť, aj na čo sa pozerať, nuda tam nemala šancu.

mob zumba

Kto sa zúčastnil?

Zúčastniť sa mohol ktokoľvek, bez akéhokoľvek poplatku. Pri tancovaní flash mobu sa nás nazbieralo rekordných cca 250! A práve v Zumbe platí rovnica: čím viac Zumba závislákov, tým lepšia atmosféra a tým viac energie. Čiže viete si predstaviť ten randál v obchodnom centre?

Prečo a načo flash mob?

Veľ ľudí sa pýta: „ A vlastne načo je ten flash mob dobrý?“ Pointa je hlavne v tom, aby sa stretlo čo najviac ľudí na netradičnom mieste a odtancovali spolu dokonale nacvičenú choreografiu. Táto akcia je dobrá nielen na to, že z nej potom vznikne krásne video, ale hlavne spojí množstvo Zumba nadšencov. Zoznámite sa s novými ľuďmi, novými inštruktormi a práve o tom to celé je. Zjednotenie našej „ Zumba komunity“.

Z pohľadu organizátorov

Celú akciu „spískal“ tím mladých ľudí- Sima, Maťo a Paťo, ktorí sa postarali o zabezpečenie priestorov, pódia, ozvučenia, reklamy, občerstvenia, sprievodných akcii after party a neviem ešte čoho všetkého. Patrí im veľká vďaka a aby sme vedeli ako sú oni spokojní s celou akciou, spýtali sme sa ich na ich pocity po akcii.

„Keby máme vyjadriť pocity jedným slovom, zvolili by sme si – OHROMENIE! Pamätáme si prvý pocit a to príchod na registráciu, už z diaľky sme videli tú kopu farebných ľudí postávajúcich v átriu...nemohli sme tomu uveriť! Zážitkom bolo aj to, ako sa program blížil k samotnému flash mobu, počet návštevníkov stále rástol...250 ZUMMOBBEROV...a to nepočítame ešte prizerajúcich divákov...úžasné!

Určite musíme spomenúť a poďakovať sa 33 skvelým Zumba inštruktorom z celého Slovenska, ktorí sa tiež podieľali na prípravách niekoľko týždňov, či mesiacov. Niektorí účinkovali aj v samotnom programe, čo samozrejme bola od nich ďalšia príprava a investovaný čas. Obdiv a vďaka, zvládli to úžasne. Samozrejme, bol to aj obrovský tlak a zodpovednosť, trošku nervozita. Kopec práce...začali sme už od 10:00 ráno a skončili sme o 19:00 večer...a to nerátame 4 mesačné prípravy, kt. sa spustili 6. 4. 2012. Ale keby sa nás opýtate či by sme šli do toho znova, odpoveď je išli a aj pôjdeme! Takže určite sa tešíme na Vás všetkých a ďalší spoločný event. Koľko nás bude tentokrát?"

A je to tu. Záver celého článku. Keďže sa hovorí, že na záver to najlepšie, pozrite si finálne video zo Zumba flash mobu. Aby ste mu lepšie porozumeli, video je venované jednej výnimočnej dáme- inštruktorke Zumby, ktorá inšpirovala milióny ľudí, aby so Zumbou začali a tým im obrátila ich život (samozrejme k lepšiemu ;-) ). Táto dáma, Tanya, sa rozhodla skončiť so Zumbou a preto nasledovné video je venované práve jej.

http://vimeo.com/51281191#at=0

Veríme, že na najbližšom Zumba flash mobe nebudete chýbať ani vy ;-)


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zumba zaplavila nákupné centrum

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.