Zapoj sa do LETNEJ VÝZVY v limitovanom predpredaji len do 30.4. a získaj DARČEK ZADARMO

Zakladateľ Zumby Beto Peréz zavíta do Prahy

Zumba-party.sk

Podarilo sa mu postarať sa o nevídaný ošial. Pobláznil skoro celý svet revolučným cvičením zvaným Zumba. Áno, reč je o zakladateľovi Zumby Betovi Perézovi, ktorý onedlho zavíta aj do Prahy! A vy máte možnosť zacvičiť si priamo s ním!

zumba
23. FEB 2012

Príde k nám Beto!

Podarilo sa mu splniť si sen a za desať rokov dobiť svet. Z chudobného chlapca, ktorý vyrastal iba s mamou, robil zmrzlinára a vždy sníval, ako bude svojím tancom zabávať ľudí sa stal človek, ktorého obdivujú tisícky ľudí po celom svete. Príbeh ako z rozprávky, avšak za jeho úspechom je veľa tvrdej práce, vytrvalosti a lásky k tancu. To je príbeh Beta Pereza - zakladateľa Zumby.

V  júny sa s ním budeme mať možnosť opäť stretnúť! Už po druhýkrát v stovežatej Prahe, v O2 aréne na Corny WELLNESS MARATHONE. Dátum 2.6.2012 si už teraz rezervujte na nezabudnuteľnú Zumba akciu, ktorá je určená pre všetkých, nielen pre inštruktorov.

3000 Zumba nadšencov pokope

Po minuloročnom úspechu a vypredanej O2 aréne, v ktorej sa stretlo takmer 4 000 nadšencov Zumby, sa organizátori rozhodli, že Beto nesmie na Corny Welness marathone chýbať ani tento rok. Aby si fanúšikovia tejto fitness senzácie odniesli z podujatia ešte väčší zážitok, kapacitu obmedzili na 3 000 vstupeniek a pozvali aj ďalšiu Zumba star- Kas Martin z amerického Utahu, ktorú môžete vidieť na nejednom Zumba DVD-čku. (foto)

Predaj vstupeniek začne už 1. marca 2012 v termináloch Sazka Ticket za cenu 999,-KČ. Okrem Beta si každý účastník maratónu môže zacvičiť na ďalších 12 fitness lekciách vedených špičkovými lektormi, akými sú Olga Šípková, Vláďa Valouch, Lenka Velínská, Roman Ondrášek a až z Číny priletí charizmatický Alejandro Angulo. Taktiež prebehnú inšpirujúce workshopy, wellness výstava výrobkov a služieb. Samozrejme nebude chýbať ani autogramiáda Beta Pereza. Takže dámy, pripravte centrofixky ;-)

Ako vyzerala návšteva Prahy Beta Pereza minulý rok?

http://www.youtube.com/watch?v=0vnE1Wr73Rw&feature=related

Čo ste o Betovi možno nevedeli?

 • Beto sa pôvodne nemal vôbec narodiť. Jeho mama sa v sedemnástich zoznámila s temperamentným, šarmantným mladíkom a majstrom parketu, s ktorým otehotnela. Po tom, ako mu to oznámila, mladý muž sa zľakol a navrhol jej interrupciu. Jeho mamu to veľmi ranilo a rozhodla sa vychovávať dieťa sama. Už od detstva bol Beto neustále obklopený hudbou a hovorí sa, že sa naučil tancovať skôr ako chodiť.
 • Beto vyrastal v chudobných pomeroch, aj napriek tomu mal šťastné detstvo. Mama ho zahŕňala láskou a dobrým jedlom. Hoci žili v robotníckej štvrti, nosili staré a obnosené šatstvo, vždy boli čistí a upravení. Mama bola k nemu neustále milá, vľúdna, láskavá a práve ona ho naučila, že keď je človek nešťastný, má si spomenúť na to, čo všetko má.
 • Keď mal Beto osem rokov mama ho vzala na film Pomáda, v ktorom hral John Travolta. Očarujúce spojenie hudby a tanca v ňom čosi prebudilo a v tom okamihu presne vedel, čomu sa chce venovať- tancu! Mama mu neskôr kúpila vazelínu, ktorú si vtieral do vlasov, aby vyzeral ako John Travolta. Už od ôsmich rokov tancoval na narodeninových oslavách a stal sa najobľúbenejším chlapcom v celej štvrti.
 • Keď mal Beto 11 rokov mama ho prihlásila na judo, v ktorom sa stal nakoniec majstrom a naučil sa disciplíny a sebaovládania.
 • Jeho ďalším vzorom sa stal Michael Jackson, ktorého choreografie vedel naspamäť. Rôzne tanečné kroky pochytil z ulice, naučil sa napríklad aj break dance a postupne všetky tanečné štýly.
 • Učil tancovať modelky na módne vystúpenia a vytváral im choreografie.
 • S tancom sa zo začiatku živil ťažko a neraz prežíval na pohári mlieka a jednom banáne.
 • V dni, keď neviedol hodiny tanca, pracoval v stánku so zmrzlinou. Veľa nezarábal a keďže nevedel ako šetrne narábať s peniazmi, jedného dňa mu už neostalo ani na nájomné a približne mesiac prespával pod pultom zmrzlinového stánku. Zmrzlinu vtedy jedol na raňajky, obed i večeru a vie o nej absolútne všetko.
 • Spolupracoval aj na choreografiách k dvoch albumom kolumbijskej speváčky Shakiry.
 • Prvých šesť rokov od vzniku Zumby si Beto hovoril, prečo si ju ešte nikto nevšimol, Zumba je úžasná. Siedmy rok bol zlomový a Zumba sa rozletela do sveta.
 • Spoločnosť Zumba Fitness je momentálne tak úspešná, že je prirovnávaná napríklad k Applu.


Aj vy sa už tešíte na Beta a jeho kocky na bruchu? ;-)

Dovtedy máme pre vás tip na skvelú Zumbu. Príďte si zacvičiť k odbornému partnerovi sekcie ZUMBA na Nevädzovu 3 v Bratislave pondelky, utorky a štvrtky o 19:00. Podrobné informácie nájdete na www.zumba-party.sk.

Zdroj: www.zumba-party.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zakladateľ Zumby Beto Peréz zavíta do Prahy

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.