Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Valentínske príbehy alebo o tom, ako Zumba pomohla láske

Určite ani netušíte, že nielen láska robí zázraky, ale robí ich aj Zumba! Vzniká na nej nielen neskutočne veľa nových priateľstiev, ale dokonca i lások. Keďže sa blíži Valentín, rozhodli sme sa, že o týchto Zumba láskach vám musíme porozprávať.

Valentínske príbehy alebo o tom, ako Zumba pomohla láske
14. FEB 2013

Natáčanie Zumba videa

Veľký Zumba maniaci si určite pamätajú na celosvetovú súťaž o najlepšie Zumba video na pesničku „Pause“ od Pitbulla. Prihlásilo sa do nej aj zopár Slovákov so svojimi videami a jedným z nich bolo aj to naše. Súťaž sme síce nevyhrali (ale pozor, umiestnili sme sa medzi prvými desiatimi), ale vyhrali sme niečo oveľa cennejšie. To, že Simča a Robčo sa práve na natáčaní tohto Zumba videa zoznámili a teraz tvoria dokonalý párik! Robčo bol totižto náš kameraman a Simča zumbáčka. Už pri prvých minútach zoznámenia Simi s Robčom, mi Simča prezradila: „ Luci, ten náš kameraman je veľký sympaťák“ :). Po natáčaní videa nasledoval niekoľko mesačný maratón písania si sms-iek, telefonátov, ale i stretnutí. Svadba síce ešte nebola...ale vraj bude aj to ;-)

zumba laska ii

Víkendový Zumba pobyt

Koncom augusta sme sa rozhodli zavŕšiť leto víkendovým Zumba pobytom vo Veľkom Mederi. Prevažná väčšina účastníkov zájazdu boli naše skalné Zumba žienky, ale i zopár úplne neznámych zumbáčok. Medzi nimi bola aj Majka, ktorá na našej Zumbe ešte nikdy nebola a pobyt dostala od kamarátky na meniny. Veľmi rýchlo sa so všetkými pozoznamovala a nevynechala ani mužskú časť osadenstva (aj keď ho tvorili iba piati muži). Jeden z nich bol náš kameraman Mirec (ďalší kameraman...zaujímavé, že? :). Už počas celého pobytu to medzi Mirecom a Majkou začalo poriadne iskriť, pretože spolu trávili takmer každú minútu. A čo bolo po pobyte? Stretávanie, výlety...a teraz tvoria pekný párik. Aj keď je medzi nimi 10 ročný rozdiel, držíme im palce, aby im ich veľká láska vydržala.

zumba laska

Láska Zumba inštruktorov

Viete u koho som zažila svoju prvú Zumbu v živote? Bolo to u inštruktorky Naty, o ktorej bude náš posledný príbeh. Keďže neviem ako zoznámenie s inštruktorom Lacim prebiehalo, spýtala som sa to jej, aby mi o ich vzťahu prezradila viac.

Naty: „ Na moje prvé stretnutie s Lacim si spomínam úplne živo. Bolo to v jedno sobotné ráno, keď som mu omylom vtrhla do sály uprostred jeho ZUMBA hodiny. Vtedy sme sa poznali akurát z fotiek na Facebooku a vedeli sme, že obidvaja mávame hodiny v tom istom fitku. Po tomto stretnutí sme si pár krát napísali ohľadom záskokov, stretli na nejakej tej ZUMBA akcii, navzájom sa oťukali na našich hodinách.

Prvý zlom u nás prišiel na latino akcii Cubano Noche, kde sme sa mali možnosť trošku bližšie spoznať mimo ZUMBA parketu. Nasledovali dlhé večerné rozhovory, kedy sme zistili, že nás spája viac ako len fakt, že sme obaja ZUMBA inštruktori... :) Neviem si predstaviť, ktorý iný partner by dokázal lepšie chápať moju lásku k tancu, rešpektovať to množstvo osobného času venovaného ZUMBE, radovať sa z môjho úspechu a motivovať ma k ďalšej práci. Som šťastná, že ho mám.“

zumba laska iii

Zdroj text a foto: Partner portálu Cvičte.sk, www.zumba-party.sk

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Valentínske príbehy alebo o tom, ako Zumba pomohla láske

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.