Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Úžasné! Zdravým spôsobom schudla 21 kíl!

Tomu sa povie „wau“! Zuzka vďaka Zumbe schudla za 6 mesiacov 21 kíl. A preto sme sa rozhodli, že sa jej spýtame viac. Ale to už v jej príbehu...

Úžasné! Zdravým spôsobom schudla 21 kíl
13. SEP 2012

„Moje priberanie nastalo, keď som popri zamestnaní začala študovať na vysokej škole a tým som začala mať „nulový“ pohyb. Začala som to riešiť úbytkom stravy a skončila som tak, že som väčšinou jedla iba 1x za deň a váha išla aj tak stále hore. Bolo mi jasné, že sa musím začať hýbať a tak som začala skúšať rôzne domáce cvičenia, steper, posilňovňu, nehovoriac o „investovaní “ tisícov korún do tabletiek a práškov na chudnutie – a keďže sa výsledky stále neukazovali, zúfalá som to nechala tak.

Zlom nastal, keď som od syna dostala na Vianoce DVD, kde boli videá zo stránky www.zumba-party.sk. Vyskúšala som to a konečne ma začalo cvičenie baviť vďaka Luckiným kreatívnym choreografiám, ale čo je hlavné - dostali sa po mesiaci aktívneho cvičenia dole prvé vytúžené kilogramy! A to bol spúšťač, ktorý ma motivoval cvičiť Zumbu ďalej a dnes mám o 21kg menej!

 zumba party

Konečne sa pravidelne stravujem, jem každé 3 hodiny, vylúčila som vyprážané jedlá a zaradila som do jedálnička viac zeleniny, a tým vôbec nehladujem. Zumbu cvičím iba doma, podľa DVD, ale pravidelne 4x do týždňa. Skúšala som si stiahnuť aj iné videá z rôznych ďalších webových stránok, ale jednoznačne Luckine choreografie sú najkreatívnejšie, zapájajú celé telo a každý sval do pohybu a tvaruje sa pekne postava a čo je podstatné, vôbec nenudia!

To potvrdili aj moje priateľky, susedky a známe, ktoré sa nestačili čudovať, ako som tak mohla schudnúť a chceli rady a skúsenosti, ako to dosiahnuť. Som veľmi šťastná, že som dosiahla taký výsledok, ani vo sne by ma nenapadlo, že schudnem až 21 kg! Najkrajší pocit mám, keď si idem kúpiť niečo na oblečenie, a nielen že dostanem veľkosť na seba, ale že sa aj dobre cítim, keď sa v tom pozriem do zrkadla.

Dúfam, že chuť do cvičenia mi naďalej zostane a na budúci rok pridám fotky, kde to bude ešte lepšie. Ale pochopila som jedno, bez pohybu to jednoducho nejde!

Chce to iba pevnú vôľu, pravidelne cvičiť a trpezlivosť, kým sa dostanú prvé výsledky...a potom to už ide samé :)“

Za článok ďakujeme Zuzane Divincovej z Nového Mesta nad Váhom. Veríme, že bude slúžiť ako pekná inšpirácia pre všetkých, ktorí nie sú spokojní so svojou postavou. Držíme palce!

Ste z Bratislavy? Chcete vyskúšať hodiny Zumby, z ktorých sa aj Zuzke podarilo schudnúť? Tak príďte každý pondelok, utorok a štvrtok na Nevädzovu ulicu 3 v Ružinove, kde sa o tom môžete presvedčiť na vlastné oči :)


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Úžasné! Zdravým spôsobom schudla 21 kíl!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.