Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Túžite po oddychu? "Utečte" na wellness pobyt!

Tinka

"Potrebovala by som vypnúť, trochu si oddýchnuť...Áno, a keby mi tak niekto pomasíroval chrbát...". Povzdychnete si takto často? Zrejme je čas, aby ste sa vybrali na poriadny wellness pobyt!

http://www.sxc.hu/photo/747589
23. JUN 2011

Sedem dní v týždni. Z toho päť podrobíme práci, poprípade štúdiu, rodičovským, partnerským, manželským povinnostiam. Povinnostiam, ktoré sprevádza rýchle tempo, únava, stres, vyčerpanie. Nemáte chuť niekedy proste odísť a vypnúť?  Čo tak zájsť na wellness víkend. Dopriať si aspoň raz za čas pobyt v duchu oddychu a relaxu.

Wellness pobyt

Každý má inú predstavu o wellness víkende. Ale všetky predstavy určite končia pri jednom ciele. Zrelaxovať telo a myseľ, načerpať novú energiu do ďalších dní. A hlavne oddýchnuť si od tých všetkých povinností, a niekedy aj ľudí.

Najviac sa na takéto pobyty zameriavajú zariadenia hotelového typu, ako aj cestovné kancelárie. Tie vám vo svojej bohatej ponuke ponúkajú jedinečný relax, kľud, pohodu.

Ak to rozmeníme na drobné, pobyty zamerané na oddych a relax, ponúkajú 1 – 2 procedúry denne, a to najmä:

  • masáže,
  • relaxačné, vírive, termálne bazény,
  • saunu,
  • fitness
  • plávanie

V neposlednom rade je veľkou pomocou a príjemným spôsobom oddychu aj leňošenie, keďže sa o vás stará personál. Heslom vašeho wellness víkendu sa stane "Žiadna žehlička a varecha. iba ja :)".

Výber je naozaj bohatý

Wellness pobytuy sú orientované na širokú verejnosť s neobmedzenou možnosťou výberu ako napríklad:

  • rekondičné pobyty – alergia, antistresové, bolesti chrbta, detoxikačné, diabetes, ozdravovanie, seniorské pobyty;
  • relaxačné a wellness pobyty – ajurveda, city break, lyžiarské a športovné, redukčné, relax, romantické, skrášľovacie pobyty;
  • sezónne pobyty – jarné, jesenné, letné, zimné,silvestrovské, valentínske, veľkonočné, vianočné

Wellness + Fit pobyt

Už niekoľkoročnou tradícou býva oragizovanie wellness pobytov,  ku ktorým sa pridružili aj pohybové aktivity Teda pokiaľ nemáte chuť iba na čisté leňošenie, budete si určite vyberať aj podľa druhu cvičení, ktoré daný pobyt ponúka. 

Výber je naozaj bohatý. Niektoré pobyty ponúkajú mix cvičení, napr. ráno si zacvičíte jogu a večer sa vyskáčete na zumbu. A nebojte sa. Za cvičením nemusíte nikam chodiť. Všetky cvičenia a inštruktori prídu za vami :)

Zaujímavé wellness fit pobyty organizuje napríklad cestovná kancelária CK FIT, www.ckfit.sk.  Na ich pobyte môžete zažiť poriadny drill na tele - cvičenie a potenie v kongresovej hale. Vystrieda ho následne relax v hotelovom vodnom alebo saunovom svete.

V ponuke sú aj vonkajšie bazény s AquaZumbou, tobogán, beach volley (možnosť aj beach aerobiku), alebo thai masáže, manikúra, pedikúra. Pre priaznivcov jógy je pripravená ranná a poobednajšia jóga. A to všetko pod vedením certifikovaných inštruktorov. Najbližšie sa tykýto pobyt koná v Patinciach, v termíne od 22.7 do 24.7.2011.

Tak čo milé dámy, navnadili sme vás dostatočne? Ale veď my vám chceme iba dobre :).

Tie z vás, ktoré ste takýto wellness pobyt už zažili, podeľte sa s nami o svoje zážitky a odporúčania!


DISKUSIA K ČLÁNKU (1)

Diskusia k článku - Túžite po oddychu? "Utečte" na wellness pobyt!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

Smolka
Smolka
 23.6.2011 20:39

jáááááj, ja by som sla hned! Zavriet sa aspon na dva dni niekam, kde sa budem kuryrovat. len keby tolko casu bolo....smajlik - 12