Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Tipy na darčeky, ktoré motivujú hýbať sa

Máte vo svojom okolí niekoho, kto už mesiace, či roky hovorí o tom, že by sa mal začať hýbať? Poradíme vám darčeky, ktorými ho motivujete slová zmeniť na realitu.

Tipy na darčeky, ktoré motivujú hýbať sa
Zdroj: https://unsplash.com/@seteales, Creative Commons 0
16. NOV 2017

1. Športové oblečenie

Šport už dávno nie je o tom, že si oblečiete staré tepláky a vyťahané tričko. Aj do fitka, či na beh do lesa sa môžete vymódiť rovnako, ako večer do klubu. Športové značky majú na výber rozličné kolekcie určené pre konkrétne druhy športu. Jednotlivé kúsky sú nielen funkčné a pohodlné, no aj veľmi pekné. Keď už niekto vlastní takúto športovú módnu vychytávku, bola by škoda, aby ostala poskladaná v skrini.

2. Fitpobyt

Fitpobyty väčšinou navštevujú ľudia, ktorí milujú pohyb. A čo je viac motivačné, ako stráviť s nimi niekoľko dní? Súčasťou takýchto pobytov je okrem cvičenia často aj relax v podobe wellnesu, saunovania a masáží v príjemnom prostredí.

3. Permanentka do fitka alebo lekcie s osobným trénerom

Permanentku kúpte časovo obmedzenú, aby obdarovaný dlho neváhal a poháňalo ho to, že darček môže zostať nevyužitý. Vyberte miesto, ktoré má blízko domu alebo práce, a o ktorom viete, že je kvalitné a príjemné. Alebo to zoberte zhurta a rovno predplaťte dotyčnému lekcie s osobným trénerom. Keď ho bude niekto konktrétny čakať, bude omnoho ťažie sa z tréningu vyhovoriť.

4. Pomôcky na cvičenie

Niekto naopak cvičí radšej v pohodlí domova. Fit lopta, činky, kettlebell, švihadlo, podložka na cvičenie, či bosu... Cvičiť sa dá samozrejme aj bez nich, no niekoho, kto chce s cvičením začať, určite takáto pomôcka poteší a nakopne.

5. Online tréningy alebo aplikácia

Tí, čo chcú cvičiť doma, si svoje tréningy nemusia vymýšľať sami. Na internete sa dá nájsť množstvo tréningových programov, ktoré si každý prispôsobí svojím cieľom, možnostiam a schopnostiam. Mnohé sú spojené aj s poradenstvom ohľadom stravovania. Kto chce mať svoj tréning vždy pri sebe, može si stiahnuť aplikáciu do telefónu a cvičiť napríklad aj na dovolenke alebo služobnej ceste. Medzi najznámejšie patrí Insanity, Kayla Itsines, Jillian Michaels, Viking method, Freeletics.
 


Autor článku

Silvia Hadekova

Silvia Hadeková

Som inštruktorka skupinových cvičení a autorka stránky o zdravom životnom štýle - Eat.Train.Love. Venujem sa hlavne funkčným tréningom zameraným na prácu s vlastnou váhou, intervalovým cvičeniam (HIIT) a DeepWorku. Mojím cieľom je, aby sa ľudia po mojej hodine cítili nabití pozitívnou fyzickou aj psychickou energiou.

http://silviahadekova.com

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tipy na darčeky, ktoré motivujú hýbať sa

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.