Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Tajomstvo liečivého citróna odhalené!

Mia

Máte radi citrón alebo jeho kyslosť neviete zniesť? Tak či onak, citrón treba jesť, pretože sa ukázalo, že je zázračne liečivý!

http://www.sxc.hu/photo/1112640
2. APR 2012

Najprv citrón vyžmýkajte. Potom ho pridajte do vody a primiešajte k tomu med. Je to výborné pre zdravie a ako prevencia rakoviny. Rada pre tých, ktorí majú cysty a nádory. Zdá sa vám to až príliš jednoduché?

Citrón je blahodárnym bojovníkom proti rakovine, je lepší ako chemoterapia. Tak toto je posledná novinka v medicíne, ktorá bola nedávno zverejnená. Citrón bol označený ako zázračný a blahodárny produkt prírody v likvidácii karcinogénnych buniek. Zistilo sa, že je 10 000 krát účinnejší než samotná chemoterapia.

V čom je ukryté liečivé tajomstvo citrónu?

Zložky citrónu vykazujú 100 krát lepší účinnosť než aký má liek používaný bežne vo svete k snižovaniu rastu rakovinotvorných buniek. Informácie o týchto fantastických účinkoch citrónu pochádza z najväčších medicínskych laboratórii na celom svete, kedy bolo vykonaných mnoho dokazujúcich pokusov už od roku 1970. Tieto pokusy, dnes už podložené, dokazujú, že citrón napomáha k likvidácii karcinogénnych buniek u dvanástich typov rakoviny. Hlavne rakoviny hrubého čreva, prostaty, pľúc a slinivky brušnej.

Chuť citrónu určite pozná každý z nás. Vedci ho odporúčajú konzumovať tak často ako sa len dá. Existuje mnoho variant citrónov a limetiek, stačí si len vybrať. Môžete jesť dužinu, vyžmýkať si šťavu, pripraviť sorbety alebo ho napríklad pridať do pečenia.

Ak sa rozhodnete zvýšiť svoju konzumáciu citrónov, jedna rada na záver. Vypláchnite si po nich ústa čistou vodou. Kyselina citrónová má rada zubnú sklovinu.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tajomstvo liečivého citróna odhalené!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.