Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Ozdravte svoje chodidlá detoxikáciou

Bývate často unavení a vyčerpaní? Zvyknete byť často chorí? Obsahuje vaša strava nezdravé a ťažko strávitelné jedlá? Ak ste si hoci len na jednu otázku odpovedali „áno“, je čas detoxikovať vaše telo.

Ozdravte svoje chodidlá detoxikáciou
30. OKT 2012

Detoxikácia dnes už nie je neznámym pojmom. Skloňuje sa vo všetkých pádoch a čoraz častejšie. Žiaľ tajomstvom nie je ani fakt, že naše telo trpí čoraz väčším zanesením rôznych toxínov, či už z ovzdušia, stravy alebo rôznych kozmetických a iných prípravkov, ktoré denne používame.

Ak vás táto informácia zarmútila, vedzte, že nie je všetkým dňom koniec. Detoxikáciou dokážete zbaviť telo toxínov. Je dokázané, že vyčistenie organizmu, teda detoxikácia, má veľmi priaznivý vplyv na zdravie a vitalitu. Dôležitou skutočnosťou je aj to, že detoxikáciu je možné prevádzať u každého človeka bez obmedzenia veku a pohlavia a nemá žiadne škodlivé účinky.

Detoxikáciou chodidiel ulahodíte nielen svojmu zdraviu

Jeseň je pre detoxikáciu ako stvorená. Toxínov sa môže telo zbaviť rôznymi spôsobmi. Detoxikovať môžete doma, ale určité kúry je príjemné vyskúšať napríklad v estetickej a kozmetickej klinike. My sme navštívili TOP Clinic beauty&relax vo Vranove nad Topľou. Z viacero ponúk, ktoré táto klinika ponúka nás zaujala technika detoxikácie chodidiel.

„Pri detoxikačnej kúre používame bahno z morských látok, ktoré vyťahujú toxíny z tela. Okrem toho táto detoxikačná kúra úžasne odľahčuje nohy a chodidlá. Často krát ju využívajú aj klienti pri pocite ťažkých nôh,“ prezradila nám kozmetička Mária Kuliková. Ako taká kúra vyzerá si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Detoxikácia chodidiel


Okrem zdravia vám táto detoxikačná kúra dopraje aj príjemnú masáž a zaručí tak kvalitný oddych. Relaxovať môžete od úplného začiatku, pretože celý čas strávite v ľahu. Celá kúra trvá približne tridsať minút. Len samotné liečivé bahno budete mať na nohách pätnásť minút.

Chodidlá sú považované v čínskej tradičnej medicíne za druhé srdce. Cez chodidlá sa špecialista môže dozvedieť nespočetné množstvo informácií o zdravotnom stave človeka. Aj preto je detroxikácia cez chodidlá jedným z najlepších riešení, pretože detoxikuje celý váš organizmus a všetky orgány naraz.

Zdroj: PR

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ozdravte svoje chodidlá detoxikáciou

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.