Nezmeškaj začiatok LETNEJ VÝZVY, začíname už 20.5.!

Cvičte.sk ponúka príležitosť dobrovoľným redaktorom

Oblasť pohybu, wellnessu a zdravého štýlu je rozsiahla, vyvíja sa a neustále prináša mnoho noviniek. Keďže chceme prinášať vždy aktuálne a zaujímavé témy pre našich čitateľov, potrebujeme posilu. Preto hľadáme dobrovoľných redaktorov, ktorí radi píšu a sú zanietení pre tému zdravého životného štýlu. 

Cvičte.sk hľadá dobrovoľných redaktorov
9. NOV 2012

Píšte pre nás!

Chceli by ste sa zviditeľniť, získať prax a skúsenosti v písaní? Ste v téme pohybu, cvičení, športu, zdravého stravovania alebo zdravého životného štýlu „doma“ a chcete o tom písať? Začnite písať do jednej z našich rubrík a získajte tak prax, možnosť budovať si meno a vytvoriť si svoju čitateľskú základňu.

Čo požadujeme?

Portál Cvičte.sk požaduje od všetkých svojich redaktorov perfektnú znalosť slovenského jazyka, cit pre detail a tému „pohyb a zdravý životný štýl“. Chceme, aby naše témy pravdivo a nezaujato informovali a zároveň motivovali :)

Máte záujem a pýtate sa, čo robiť?

Napíšte nám o svojom záujme na redakcia@cvicte.sk alebo nám rovno pošlite ukážku článku, ktorý by sa nám hodil do jednej z našich rubrík. My si ho prejdeme a budeme vás kontaktovať. A potom hurá do spolupráce :)


DISKUSIA K ČLÁNKU (1)

Diskusia k článku - Cvičte.sk ponúka príležitosť dobrovoľným redaktorom

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

kamil.simkovic@gmail.com
kamil.simkovic
 9.11.2012 18:28

Super napad, drzim palce! :)