Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Chcete mladú a sviežu pleť? Hydratujte ju kyslíkom

Kladiete si otázku, prečo vaša pleť už dlhší čas nežiari, ale naopak, je zvädnutá a malátna? A napadlo by vám, že za to môže nedostatok kyslíka? Nie, nežartujeme. Kyslík pôsobí na pleť ako elixír mladosti.

Chcete mladú a sviežu pleť? Hydratujte ju kyslíkom
9. OKT 2012

Kyslík robí s našou pleťou hotové zázraky. Bunky nášho tela sa reprodukujú vďaka kyslíku. Ten je pre nich tou najdôležitejšou výživou. Problémom dnešného sveta však je, že naša pokožka je vystavená od smogu a znečisteného prostredia cez silné UV žiarenie až po stres a napätie. Preto len ťažko čakať, že v takomto prostredí bude naša pleť mladá a svieža.

Ale bol by v tom čert, keby naša moderná doba neprišla na pomoc aj v tejto veci. Skúsili ste oxygenoterapiu?

Kyslik nielen omladzuje, ale aj lieči

Oxygenoterapia alebo inak povedané ošetrenie pleti kyslíkom ovládla aj slovenské kozmetické salóny. V jednom z nich sme sa zastavili, aby sme sa dozvedeli viac. "Aj náš salón sa rozhodol ponúkať kyslikovú kúru. Ide o ošetrenie, ktoré vie pomôcť našim klientom a výborne sa kombinuje s inými ošetreniami,“ hovorí kozmetička Mária Kuliková z TOP Clinic beauty&relax vo Vranove nad Topľou.

kyslik i

A dodáva: "Stala sa obľúbenou, pretože už po prvom ošetrení pacientky cítia, že ich pleť sa stala vzdušnejšou a oddýchnutejšou. Pravidelným ošetrením môžu docieliť menej vrások a pružnejšiu pokožku. A výsledky vidno ihneď po prvom ošetrení." 

V kyslikovej kúre však nejde len o krásu a vek. Aplikáca kyslíka do pokožky napomáha pri akné a nepravidelnej pigmentácii, dokáže zbaviť pleť červených žiliek a jazvičiek. Navyše vdychovaním kyslíka pri tomto ošetrení dokážete zvýšiť fyzickú kondíciu, zlepšiť stavy úzkosti a depresie. Pomáha tiež pri únave a bolestiach hlavy a samozrejme pri astmatických ochoreniach.

„Keď človek prirodzene stárne, znižuje sa hladina kyslíka v pleti, čím stráca svoj mladistvý výzor a zdravé vypnutie. Práve ochabnutá pleť sa po ošetrení kyslíkom pekne vypne," prezrádza nám Mária z TOP Clinic beaty&relax.

Chcete byť pri tom, ako vyzerá ošetrenie pleti kyslíkom? Pozrite si nasledovné video.


Autor: Jana Šimkovičová


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Chcete mladú a sviežu pleť? Hydratujte ju kyslíkom

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.