Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Bola dievča s nadváhou a dnes dostala šancu byť trénerkou v TV Markíza

redakcia

Máš novoročné predsavzatie, kde si sa zaprisahala, že už konečne tentokrát schudneš a tento nový rok bude nový začiatok tvojho nového života? Čítaj ďalej, lebo táto kočka to má dobre našliapnuté a dostala ponuku ísť aj do Markízy.

Monika
Zdroj: Monika Ludasová
15. JAN 2018

“Ahoj, moje meno je Monika Ludasová, bývalá baba s nadváhou, neskôr víťazka česko-slovenskej súťaže do Formy.“

Takto samu seba popísala v profile do súťaže FIT LEADER, dnes silová a kondičná trénerka v najlepšom fighterskom gyme na Slovensku. Okrem toho je Monika dnes už lektorka v trénerskej škole, lektorka spoločnosti MultiSport, spoluautorka fit kníh, online trénerka + k tomu robí vlastné vzdelávacie a motivačné semináre.

Monika je bojovníčka a preto v živote vyhráva

Ak sa chcete inšpirovať, tak Monika je presný príklad ženy, ktorá si ide za svojim. Po pohľade do zrkadla (a na váhu) si takto na Nový rok pred 4 rokmi povedala DOSŤ. Vtedy 76 kilová baba sa zaťala, a išla si po krajšie telo a nový život.

A podarilo sa! Nielenže schudla a vyzerá úžasne (čo podľa nás vyzerala aj predtým), ale vďaka hlasom od odbornej poroty získala ocenenie FIT LEADER v kategórii Individuálny tréner. A čo bolo ďalej? Pokračuje to krajšie ako z rozprávky…

Telefonát z TV Markíza

 

Malý call z Markízy: "Ahoj Monika, tak ďakujeme, že si pred tromi týždňami prišla na casting, kde sme ťa pozvali, kvôli...

Posted by Monika Ludasová on 6. december 2017

 

“Ahoj Monika, tak ďakujeme, že si pred tromi týždňami prišla na casting, kde sme ťa pozvali, kvôli novej reality show o chudnutí kam hľadáme trénerov. Volám ti, aby som ti oznámila, že sme prešli veľa trénerov a z tej kopy idú len tí najlepší na druhé (posledné) kolo výberovky. Budeme sa veľmi tešiť, keď prídeš znova, pretože to, čo si tam vyvádzala sa nám fakt veľmi páčilo a aj keď si dosť MLADÁ (hľadali sme niekoho nad 30), vedenie sa zhodlo na tom, že ťa tam aj tak chcú. Môžeš, plíz, zajtra o 11? Predtým ešte skočíš na premenu vláskov a na vizáž k nášmu človeku. Môžeme s tebou rátať?”

Tak tomu hovoríme, že WOW a otvárame šampanské. Už toto je obrovský úspech?

A ako to dopadlo?

Helou! Ja len, že volali z MAR-KÍ-ZY pred sviatkami a oznámili mi... Tam ta da dááááám.... Že zobrali 37ročnú...

Posted by Monika Ludasová on 28. december 2017

 

Moniku žiaľ tesne nevybrali, lebo nespĺňala požadovaný vek, ale… A teraz príde dôležité ALE. Z Markízy jej povedali, že ju posunuli do najužšieho výberu aj kvôli tomu, lebo zavážilo, že vyhrala v súťaži FIT LEADER, ktorú sme organizovali minulý rok v marci. A to nám robí obrovskú radosť. Pretože cieľom a hlavnou myšlienkou, bola podpora trénerov a ich ocenenie, za to, čo robia. 

A povedzme si popravde, keď Moniku okrem nás ocenila ešte aj TV Markíza, tak to už je čo povedať. Klobúk dole.

Inšpirovala vás Monika? Skvelé, tu sú ďalšie kroky

Ako Monika vraví: “Je rad na tebe, aby si to zvládla, aby konečne to novoročné predsavzatie nebolo len prianie, ale splnená realita!” Ak chcete zažiť (možno) podobnú životnú transformáciu a vďaka novému telu si otvoriť obzory a prípadne aj dvere k splneniu ďalších životných snov, tak…

Sa pridajte do jej 90-dňovej novoročnej premeny TU:

http://treningy.samanadsebou.sk/nove-telo/objednavka/

Monika, sme na teba pyšní, za celý tím CVICTE a FIT LEADER


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Bola dievča s nadváhou a dnes dostala šancu byť trénerkou v TV Markíza

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.