Dopraj si aktívny oddych na novom FIT POBYTE v X-Bionic 11.-13.11.

Aktualita týždňa: Núdza o „vymakané“ sexi telá nie je! Prezradíme, kde ich môžete vidieť!

Mirka

Pozývame vás na tri športové podujatia, kde môžete obdivovať kulturistov zvučných mien z celého sveta. Ak sa chcete zúčastniť, ešte stále máte čas!

Núdza o „vymakané“ sexi telá nie je! Prezradíme vám, kde ich môžete vidieť!
25. OKT 2012

Dnes vám v skratke predstavíme hneď tri športové podujatia, ktoré sa uskutočnia o niekoľko dní. Nakrátko zavítame do Prahy, Jerevanu a neobídeme ani slovenské Brusno.

Začneme trochu netradične v hlavnom meste Arménska, Jerevane, kde sa 30. – 31.10.2012 uskutoční šampionát v kulturistike GAGIK TSARUKYAN CUP PANARMENIAN BODYBUILDING OPEN CHAMPIONSHIP. Súťaží sa v piatich pánskych váhových kategóriách a sme si istí, že arménska metropola sa zahanbiť nedá. Hoci európskym reprezentantom môže robiť menšie problémy časový posun.

Zo západnej Ázie sa posunieme trochu bližšie, konkrétne do susednej Českej republiky a hlavného mesta Prahy. Práve tu štartuje 26. októbra 2012 profesionálna súťaž v kulturistike pod názvom EVL´S PRAGUE PRO 2012 & OLYMPIA AMATEUR BIKINI 2012. Súťaží sa vo viacerých kategóriách s motivujúcim finančným ohodnotením. Podujatie si nenechajú ujsť profesionálni kulturisti zvučných mien, preto sa bude na čo pozerať.

Do tretice sa premiestnime do Kultúrneho domu v Brusne, kde sa 10.11.2012 uskutoční AMBER PRIX OLYMPIA PROFESSIONAL WORLD CHAMPIONSHIP 2012. Šampionátu v kulturistike sa zúčastnia profesionáli z celého sveta. Účasť prisľúbili zástupcovia z európskych krajín, ale aj Indie, Ruska či krajín Južnej Ameriky. Brusno je známym kúpeľným mestom, preto sa môžete okrem návštevy šampionátu venovať aj liečivým wellness procedúram.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aktualita týždňa: Núdza o „vymakané“ sexi telá nie je! Prezradíme, kde ich môžete vidieť!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3373
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.