Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Aktualita týždňa: Núdza o „vymakané“ sexi telá nie je! Prezradíme, kde ich môžete vidieť!

Mirka

Pozývame vás na tri športové podujatia, kde môžete obdivovať kulturistov zvučných mien z celého sveta. Ak sa chcete zúčastniť, ešte stále máte čas!

Núdza o „vymakané“ sexi telá nie je! Prezradíme vám, kde ich môžete vidieť!
25. OKT 2012

Dnes vám v skratke predstavíme hneď tri športové podujatia, ktoré sa uskutočnia o niekoľko dní. Nakrátko zavítame do Prahy, Jerevanu a neobídeme ani slovenské Brusno.

Začneme trochu netradične v hlavnom meste Arménska, Jerevane, kde sa 30. – 31.10.2012 uskutoční šampionát v kulturistike GAGIK TSARUKYAN CUP PANARMENIAN BODYBUILDING OPEN CHAMPIONSHIP. Súťaží sa v piatich pánskych váhových kategóriách a sme si istí, že arménska metropola sa zahanbiť nedá. Hoci európskym reprezentantom môže robiť menšie problémy časový posun.

Zo západnej Ázie sa posunieme trochu bližšie, konkrétne do susednej Českej republiky a hlavného mesta Prahy. Práve tu štartuje 26. októbra 2012 profesionálna súťaž v kulturistike pod názvom EVL´S PRAGUE PRO 2012 & OLYMPIA AMATEUR BIKINI 2012. Súťaží sa vo viacerých kategóriách s motivujúcim finančným ohodnotením. Podujatie si nenechajú ujsť profesionálni kulturisti zvučných mien, preto sa bude na čo pozerať.

Do tretice sa premiestnime do Kultúrneho domu v Brusne, kde sa 10.11.2012 uskutoční AMBER PRIX OLYMPIA PROFESSIONAL WORLD CHAMPIONSHIP 2012. Šampionátu v kulturistike sa zúčastnia profesionáli z celého sveta. Účasť prisľúbili zástupcovia z európskych krajín, ale aj Indie, Ruska či krajín Južnej Ameriky. Brusno je známym kúpeľným mestom, preto sa môžete okrem návštevy šampionátu venovať aj liečivým wellness procedúram.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aktualita týždňa: Núdza o „vymakané“ sexi telá nie je! Prezradíme, kde ich môžete vidieť!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.