Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Pozor, metóda WIM HOF je už aj na Slovensku!

Wim dokázal vďaka svojej metóde absolvovať maratón za polárnym kruhom len v šortkách a sandáloch.

Pozor, metóda WIM HOF je už aj na Slovensku!
15. FEB 2017

Podarilo sa mu však aj množstvo ďalších neuveriteľných kúskov, z ktorých sa bežnému človeku ježia chlpy na tele. Čo poviete na absolvovanie maratónu v púšti bez vody alebo výstup na Kilimandžáro v šortkách? Myslíte si, že to je nemožné? Potom sa mýlite, pretože Wim Hof to dokázal a ešte oveľa viac. Aktuálne mu patrí viac ako dvadsať zápisov v Guinessovej knihe rekordov.

Tento Holanďan vďaka svojim výkonom zaujal nielen bežných ľudí, ale aj odbornú verejnosť. Skvelé je, že svoje poznatky a skúsenosti si nenechal iba pre seba – je autorom metódy WIM HOF, ktorej základ tvoria dychové cviky, trénovanie mysle a, samozrejme, postupné otužovanie chladom. Vďaka tomu je možné dosiahnuť neuveriteľné výsledky napríklad v športovej oblasti. Fascinujúce je to, že Wim dokáže túto metódu naučiť aj ostatných a to už za neuveriteľných 6 dní.

Chcete aj vy vystúpiť zo zóny komfortu a vyskúšať si WIM HOF metódu na vlastnej koži? Máte šťastie, pretože na Slovensku ju vyučuje certifikovaný inštruktor Martin Way. Najbližší workshop sa uskutoční v Bratislave 19. februára 2017.

Čo hovorí o metóde WIM HOF Martin Way?

WIM HOF metóda je známa svojou jednoduchosťou a funkčnosťou. Ide o nástroj, ktorým vedome ovládaš svoj imunitný systém, hormonálny systém a iné ,autonómne procesy᾿ v tele. Metóda skvalitňuje prepojenie mysle a tela, odkrýva skrytý potenciál a silu, ktorá je v tebe. Potrebuješ sa zohriať? Nastavením mysle, v kombinácii s dýchacou technikou aktivuješ vnútorný termostat. Metóda je veľmi efektívna pre kontrolu stresu a zlepšenie sústredenia. Praktizovaním zvyšuješ kapacitu životnej energie, narastá výkonnosť a regenerácia je kvalitnejšia. Wim Hof pomohol zmeniť pohľad vedy a medicíny na možnosti mysle a ľudského tela. Metóda je vedecky overená, výsledky sú ihneď viditeľné v praxi. Šťastie, sila a zdravie, je správna chémia v tele. Staň sa pánom svojho chrámu,“ predstavuje jedinečnú metódu Martin Way na svojej stránke MartinWay.sk.

Viac sa dozviete vo videu: 


Zdroj: youtube.com

Zdroj foto: The Iceman (Wim Hof)

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Ako sa stať ľadovým medveďom?ĽadoBorci Slovensko: Ľudia, ktorí horúcim srdcom roztápajú ľad

„Otužovanie je aj o tréningu osobnosti. Ak sa človek prekoná a otužuje sa ráno, o niekoľko sekúnd má lepšiu náladu.“

 

 

Otužovanie nie je len o posilnení imunity. pozitív je oveľa viacOtužovanie nie je len o posilnení imunity. Pozitív je oveľa viac

Otužovanie vám pomôže nielen lepšie zvládať zimu a mráz, ale napríklad aj letné horúčavy.

 

Ako sa stať ľadovým medveďom?Ako sa stať ľadovým medveďom?

Striasa vás pri pohľade na ľudí, ktorí sa kúpu v ľadovej vode pri mínusových teplotách? 


Autor článku

Mirka Mikova

Mgr. Mirka Suchárová

Redaktor, editor, copywriter. Viac sa dozviete na mojej stránke:

https://www.miroslavasucharova.sk/

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Pozor, metóda WIM HOF je už aj na Slovensku!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.