"Snickers" proteínová tyčinka

Proteín je super. Nebudem rozpisovať jeho výhody a nevýhody - to si viete nájsť na internete. Ja si proteín dôkladne vyberám, užívam najkvalitnejšie značky s vysokým obsahom srvátky, a teda bielkovín. Proteín dostal u mňa zelenú a použila som ho aj v tomto recepte. 

 

28. APR 2014

Na prípravu cca 7ks potrebujeme:

2 PL arašidové maslo, 1 PL tahini pasta, 2 PL čokoládový proteínový prášok, 2 PL holandského kakaa, 2 PL javorový sirup, 1/2 tofu syra, 1/2 tabličky 85% horká čokoláda, 2 PL sójovej smotany, drvené mandle, repkový olej na potretie rúk pri formovaní

Postup prípravy:

Arašidové maslo, tahini, proteín, kakao, javorový sirup a tofu spolu zamiešame, poprípade ak sa vám bude dať, rozmixujeme to ručným mixérom. Je to "babračka", priznávam. Rozpustíme v mikrovlnke čokoládu so smotanou, premiešame. Ruky si namočíme s olejom a formujeme rolky, alebo iné tvary, aké sa nám páčia. Máčame v čokoláde, posypeme mandľami a šup do chladničky. O dve hodiny papáme.

 


Autor článku

zdravienatanieri

Natália Spišiaková

Milujem jedlo! Jedlo je moja závislosť a preto si musím vyberať. Až vekom som došla k uvedomeniu, že telo nie je „kuka nádoba“, ale dar, o ktorý sa treba starať, rozmaznávať ho a lahodiť mu. Všetka starostlivosť sa nám v dobrom vráti. Keďže mám hlavu plnú super zdravých receptov, cítila som potrebu podeliť sa s ostatnými.

http://www.zdravienatanieri.sk/

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - "Snickers" proteínová tyčinka

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2829
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.