Vyformuj si telo do plaviek v BIKINI VÝZVE!

Chcete mladú a sviežu pleť? Hydratujte ju kyslíkom

Kladiete si otázku, prečo vaša pleť už dlhší čas nežiari, ale naopak, je zvädnutá a malátna? A napadlo by vám, že za to môže nedostatok kyslíka? Nie, nežartujeme. Kyslík pôsobí na pleť ako elixír mladosti.

Chcete mladú a sviežu pleť? Hydratujte ju kyslíkom
9. OKT 2012

Kyslík robí s našou pleťou hotové zázraky. Bunky nášho tela sa reprodukujú vďaka kyslíku. Ten je pre nich tou najdôležitejšou výživou. Problémom dnešného sveta však je, že naša pokožka je vystavená od smogu a znečisteného prostredia cez silné UV žiarenie až po stres a napätie. Preto len ťažko čakať, že v takomto prostredí bude naša pleť mladá a svieža.

Ale bol by v tom čert, keby naša moderná doba neprišla na pomoc aj v tejto veci. Skúsili ste oxygenoterapiu?

Kyslik nielen omladzuje, ale aj lieči

Oxygenoterapia alebo inak povedané ošetrenie pleti kyslíkom ovládla aj slovenské kozmetické salóny. V jednom z nich sme sa zastavili, aby sme sa dozvedeli viac. "Aj náš salón sa rozhodol ponúkať kyslikovú kúru. Ide o ošetrenie, ktoré vie pomôcť našim klientom a výborne sa kombinuje s inými ošetreniami,“ hovorí kozmetička Mária Kuliková z TOP Clinic beauty&relax vo Vranove nad Topľou.

kyslik i

A dodáva: "Stala sa obľúbenou, pretože už po prvom ošetrení pacientky cítia, že ich pleť sa stala vzdušnejšou a oddýchnutejšou. Pravidelným ošetrením môžu docieliť menej vrások a pružnejšiu pokožku. A výsledky vidno ihneď po prvom ošetrení." 

V kyslikovej kúre však nejde len o krásu a vek. Aplikáca kyslíka do pokožky napomáha pri akné a nepravidelnej pigmentácii, dokáže zbaviť pleť červených žiliek a jazvičiek. Navyše vdychovaním kyslíka pri tomto ošetrení dokážete zvýšiť fyzickú kondíciu, zlepšiť stavy úzkosti a depresie. Pomáha tiež pri únave a bolestiach hlavy a samozrejme pri astmatických ochoreniach.

„Keď človek prirodzene stárne, znižuje sa hladina kyslíka v pleti, čím stráca svoj mladistvý výzor a zdravé vypnutie. Práve ochabnutá pleť sa po ošetrení kyslíkom pekne vypne," prezrádza nám Mária z TOP Clinic beaty&relax.

Chcete byť pri tom, ako vyzerá ošetrenie pleti kyslíkom? Pozrite si nasledovné video.


Autor: Jana Šimkovičová


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Chcete mladú a sviežu pleť? Hydratujte ju kyslíkom

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3215
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.