Tréningy na bicykli nezanedbávam
25. AUG 2015

Tréningy na bicykli nezanedbávam

Lucia

Mám za sebou niekoľko nových zážitkov, s ktorými sa chcem podeliť. 

Počasie sa umúdrilo. Konečne nie sú také vysoké teploty, ktoré mi absolútne nevyhovujú. Čo sa týka mojich cyklotréningov, tentoraz boli všetky v Bratislave. Väčšinou som ich absolvovala na Železnej studničke. Jedna trasa bola zo Železnej studničky cez hrebeň na Biely Kríž, odtiaľ do Rače, kde som navštívila aj známych a chvíľku si dala oddych. Potom z Rače na Kamzík a odtiaľ opäť na Železnú studničku a domov. Keďže sa pomaličky blíži obdobie cyklopretekov, niekoľkokrát som absolvovala trasu Green bike tour. Čas som mala hrozný, ale viem, že je to len otázka tréningu a mám v pláne si ho podstatne vylepšiť. Pôvodne som myslela, že toto budú práve tie preteky, na ktoré pôjdem. Vzhľadom na fakt, že som na žiadnych ešte nebola a mám z toho aj obavy, rozhodla som sa, že prvýkrát absolvujem niečom úplne ľahké a na Green bike tour pôjdem o rok (aj keď ani ten nepovažujem za až taký strašne náročný, ale predsa). Prvýkrát sa chcem v podstate oboznámiť s tým, čo to vlastne preteky sú a čo so sebou prinášajú. Preto sa pre nejaké rozhodnem v septembri, hoci ešte presne neviem, ktoré to budú.

Lucka cyklo

Ďalší predĺžený víkend som strávila vo Vysokých Tatrách, ku ktorým mám naozaj pozitívny vzťah a dlhšie som tam nebola. Keď som bola malá, s rodičmi sme tam chodievali skoro stále. S priateľom sme bývali v Starom Smokovci. Pôvodne sme chceli zobrať aj bicykle, ale situácia to nedovolila a išli sme len na pešie túry.

Lucka cyklo

S návštevou Body Energy Clubu som na tom trošku horšie. Fitcentru momentálne venujem trošku menej času a skôr uprednostňujem tréning na bicykli, aj keď v septembri mám zase v pláne chodievať 3-krát, tak snáď sa to podarí.

Pred niekoľkými dňami mi domov prišla aj nová škatuľa s produktmi od mojprotein.sk, čomu sa veľmi teším. Pomáhajú mi pri tréningu. Rovnako aj minerálna voda Budiš

Lucka cyklo


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tréningy na bicykli nezanedbávam

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Blog

Ďalšie články

Tréning

Ďalšie články

Výživa

Ďalšie články

Inšpirácie

Ďalšie články