Tréningy na bicykli nezanedbávam

Lucia

Mám za sebou niekoľko nových zážitkov, s ktorými sa chcem podeliť. 

Tréningy na bicykli nezanedbávam
25. AUG 2015

Počasie sa umúdrilo. Konečne nie sú také vysoké teploty, ktoré mi absolútne nevyhovujú. Čo sa týka mojich cyklotréningov, tentoraz boli všetky v Bratislave. Väčšinou som ich absolvovala na Železnej studničke. Jedna trasa bola zo Železnej studničky cez hrebeň na Biely Kríž, odtiaľ do Rače, kde som navštívila aj známych a chvíľku si dala oddych. Potom z Rače na Kamzík a odtiaľ opäť na Železnú studničku a domov. Keďže sa pomaličky blíži obdobie cyklopretekov, niekoľkokrát som absolvovala trasu Green bike tour. Čas som mala hrozný, ale viem, že je to len otázka tréningu a mám v pláne si ho podstatne vylepšiť. Pôvodne som myslela, že toto budú práve tie preteky, na ktoré pôjdem. Vzhľadom na fakt, že som na žiadnych ešte nebola a mám z toho aj obavy, rozhodla som sa, že prvýkrát absolvujem niečom úplne ľahké a na Green bike tour pôjdem o rok (aj keď ani ten nepovažujem za až taký strašne náročný, ale predsa). Prvýkrát sa chcem v podstate oboznámiť s tým, čo to vlastne preteky sú a čo so sebou prinášajú. Preto sa pre nejaké rozhodnem v septembri, hoci ešte presne neviem, ktoré to budú.

Lucka cyklo

Ďalší predĺžený víkend som strávila vo Vysokých Tatrách, ku ktorým mám naozaj pozitívny vzťah a dlhšie som tam nebola. Keď som bola malá, s rodičmi sme tam chodievali skoro stále. S priateľom sme bývali v Starom Smokovci. Pôvodne sme chceli zobrať aj bicykle, ale situácia to nedovolila a išli sme len na pešie túry.

Lucka cyklo

S návštevou Body Energy Clubu som na tom trošku horšie. Fitcentru momentálne venujem trošku menej času a skôr uprednostňujem tréning na bicykli, aj keď v septembri mám zase v pláne chodievať 3-krát, tak snáď sa to podarí.

Pred niekoľkými dňami mi domov prišla aj nová škatuľa s produktmi od mojprotein.sk, čomu sa veľmi teším. Pomáhajú mi pri tréningu. Rovnako aj minerálna voda Budiš

Lucka cyklo


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tréningy na bicykli nezanedbávam

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Blog

Ďalšie články

Tréning

Ďalšie články

Výživa

Ďalšie články

Inšpirácie

Ďalšie články