Blog Lucia_2.týždeň_V znamení "týždeň blbec"

Lucia

Ako zhodnotiť druhý týždeň? Bol pre mňa mierne chaotický. 

Blog Lucia_2.týždeň_V znamení týždeň blbec
3. JUN 2015

Na jednej strane som nestíhala a na druhej ani počasie nebolo najlepšie. Našťastie to vyzerá tak, že sa počasie konečne umúdrilo. Doma som mala nevyhnutné veľké upratovanie a zabralo mi dosť veľa času. Počas pracovných dní som mala zase nejaké veci, ktoré som musela vybavovať.

Skúsim všetko zhodnotiť postupne. Cyklistický tréning tento týždeň nič moc, ale budúci plánujem ísť pozrieť na niekoľko dní rodinu do Ružomberka. Tam chcem vybehnúť niekde do prírody na bicykli, keďže jazdu v prírode uprednostňujem. S "bikom" to bolo horšie aj kvôli počasiu, keďže dosť pršalo. Keď idem na bicykel, chcem z toho mať aj nejaký pekný zážitok.

Do "posilky" som začala chodiť poctivo, rozhodla som sa, že budem chodiť 3-krát do týždňa, pokiaľ mi to čas dovolí.Vždy v pondelok, stredu a piatok. Tento týždeň som bola 3-krát. Jedenkrát s Jakubom, ktorý mi ešte niečo poukazoval a 2 razy som to zvládla sama (snáď to nebolo až také hrozné).

So stravou som na tom celkom v pohode. Myslím si, že si na takýto typ stravy treba len zvyknúť. Nehovorím, že to dodržiavam na 100 %. Sem-tam si dám aj niečo sladké... Ale ani porcie sa mi už nezdajú byť až také malé. Jedálníčka sa snažím držať, ale pred a po výkone (hlavne teda na bicykli) si ho zvyknem trošku upraviť, aby som to zvládala a dám si aj nejaké ovocie.

Tento týždeň mi taktiež kuriér doniesol balíček proteínových doplnkov a vitamínov, z čoho mám nesmiernu radosť, hlavne z tyčiniek, lebo občas po tréningu si ich určite dám. Niekoľko tyčiniek už od ich príchodu zmizlo. Aj napriek tomu uprednostňujem normálne potraviny a prirodzený prísun bielkovín. Myslím si, že to mi podľa môjho jedálníčka celkom ide.

V skratke. Tento týždeň som počítala s tým, že sa trénovaniu budem venovať naplno, ale nedalo sa. Tak uvidíme, čo ma čaká budúci týždeň.

Proteíny lucia


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Blog Lucia_2.týždeň_V znamení "týždeň blbec"

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Blog

Ďalšie články

Tréning

Ďalšie články

Výživa

Ďalšie články

Inšpirácie

Ďalšie články