Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

Výsledky súťaže: Vyhrajte lístky na crossfit podujatie: Central Europe Throwdown

Súťaž o lístky na crossfit  podujatie: Central Europe Throwdown

VÝSLEDKY SÚŤAŽE

Žrebovali sme a šťastie sa usmialo na týchto dvoch výhercov, ktorí vyhrávajú dve vstupenky na podujatie Central Europe Throwdown, v sobotu, 7.3.2015. Výhercom srdečne blahoželáme:

Oľga Skultetyová, Trnava

Lenka Krajcovicova, Bratislava

Výhercov budeme kontaktovať emailom.

 

ZADANIE SÚŤAŽE

Začína kvalifikácia atlétov, ktorí prekračujú hranice ľudských možností. Central Europe Throwdown pokračuje svojím druhým ročníkom, a to v sobotu 7.3.2015 v športovej hale Elán. Obrovský nápor na fyzickú a psychickú kondíciu si bude môcť prísť pozrieť každý, komu je sympatické cvičenie zložené z prvkov posilňovania s činkou, gymnastiky, ale aj s iným športovým náradím. Podstatou tohto rozmáhajúceho sa športu je, dosiahnuť čo najlepší výsledok v čase, alebo v počte opakovaní v sérii cvikov, ktoré sú pre všetkých atlétov rovnaké. Ak sa chcete podujatia zúčatniť, teraz máte možnosť vyhrať voľný vstup.

AKO SÚŤAŽIŤ

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovania o 4 lístky. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 27.2.2015 do 4.3.2015. Dňa 5.3.2015 budú vyžrebovaní a zverejnení dvaja výhercovia. Dvaja výhercovia obdržia dve vstupenky na podujatie. 

Správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete aj v článku: NANO 4.0 – revolučná obuv pre CrossFit


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.