TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Výsledky súťaže: Vyhrajte 1x Powerlogy balíček funkčnej čokolády a Good morning mixu

sutaz powerlogy

Žrebovali sme a výhru získava:

Renáta Brisudová

Srdečne gratulujeme.

- - - - - -

Dušan Plichta a jeho Mandľové maslo Powerlogy získalo celosvetové ocenenie Great taste awards. Hlad za kvalitnými potravinami ho doviedol k tomu, že nielen maslo, ale aj káva a ďalšie produkty musia spĺňať túto kvalitu.

Ako sám vraví: “Začali sme „špekulovať“, tvoriť, testovať a hľadať vysnívaný ideál super chutnej, ale aj funkčnej čokolady. Kvalitná výberová čokoláda, ktorá je minimálne a správne spracovaná a dosladená je totiž pre mňa tak, ako káva malým potravinovým zázrakom. Zároveň veríme, že sa môže stať hodnotným a zdravým snackom pre produktívny deň a prispieť tak k zlepšovaniu vlastnej životosprávy.“

Hľadali a tvorili a spolu s majstrom čokolatiérom Karolom Stýblom vytvorili báječnú POWER CHOCOLATE 70%. Je to výberová BIO Bean-To-Bar čokoláda s veľkými lieskovcami.

Ak sme vám už teraz urobili chúťky a zaujíma vás, čo to je za čokoláda a ako môže chutiť tento malý zázrak, tak ju môžete teraz pre seba vyhrať. A nielen jednu, ale rovno 3 čokolády (aby ste sa prípadne aj podelili alebo naopak si ju zamilovali a vychutnávali stále zas a znova) + vám k tomu pribalíme aj obľúbený Morning mix.

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku nižšie a budete zaradení do žrebovania. 

"Aká surovina dodáva prírodnú sladkosť v čokoláde Powerlogy?"

Nápovedu nájdete na stránke https://powerlogy.com/

 

V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 5.1.2018 do 11.1.2018. Dňa 12.1.2018 bude vyžrebovaný 1 výherca, ktorý získa 1x Powerlogy balíček funkčnej čokolády a Morning mix.


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.