Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom!

Blog Lucia_1. týždeň_Ideme na to!

Lucia

Do súťaže som sa prihlásila hlavne z toho dôvodu, aby som získala lepšiu kondičku a donútila samú seba robiť niečo viac. Mala som pocit, že to, čo robím, mi nestačí. 

Blog Lucia_1. týždeň_Ideme na to!
25. MÁJ 2015

Veľkým bonusom sú tréneri, teda naša cyklistická trénerka alebo fitness tréner, ale v neposlednom rade aj výživový poradca. Na mieru zostavený jedálníček vnímam ako pozitívum, keďže som už dávno uvažovala o tom, že by som si ho dala niekomu spraviť. V priebehu tohto týždňa som sa dozvedela, že súčasťou výhry je aj vyšetrenie nôh a chrbtice na klinike celostnej medicíny. To určite potrebujem vzhľadom na fakt, že mávam bolesti chrbta. Samozrejme, aj pitný režim Budiš na 5 mesiacov a proteínové doplnky sú tiež super.

Bola som v šoku, keď som zistila, že ma vybrali. No bude veľmi zaujímavé sledovať pokroky, ktoré dosiahnem za toto obdobie, hlavne čo sa týka jazdy na bicykli. Osobne si myslím, že na poriadne cyklistické preteky potrebujem o dosť viac času na prípravu, preto ešte neviem, akých sa zúčastním, ale prispôsobím to schopnostiach, ktoré budem mať v septembri.

Ešte niečo k môjmu prvému týždňu. Priznávam sa, že tento týždeň vnímam ako zoznamovací so všetkým, čo ma čaká. Preto to bolo ešte také "kostrbaté" a niektoré veci som obmenila, prípadne vynechala. V pondelok som začala s upraveným jedálníčkom. Ten bol pre mňa asi najväčším šokom, čo som nečakala. Bola som zvyknutá jesť o dosť viac, a to som si myslela, že nejem až tak veľa. Aj sacharidov som jedla o niečo viac. Mala som pocit, že som za celý deň nezjedla nič. No a v utorok prišiel "šmakoun", čo vnímam ako dosť ,,vtipnú vec“, lebo samotný názov som počula prvýkrát v živote. Dokým som to našla v niektorom z obchodov, tak to tiež trvalo. A o chuti ani nehovorím. Aj napriek množstvu korenia som ho ledva požula. V utorok som absolvovala aj 1. cyklistický tréning na Železnej studienke. Bolo super počasie a málo ľudí, takže sa šlo veľmi dobre. Mám za sebou len 1. týždeň na bicykli, takže uvidím, ako mi to pôjde ďalej. No a posilňovňa je tiež super. Trošku som mala obavu z minulosti, že je to nuda (aspoň pre mňa), ale zistila som, že ma to asi chytí. 

Lucia blog

Foto titulka: Anton Gráf Photographies

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Blog Lucia_1. týždeň_Ideme na to!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

Blog

Ďalšie články

Tréning

Ďalšie články

Výživa

Ďalšie články

Inšpirácie

Ďalšie články