Zapoj sa do LETNEJ VÝZVY v limitovanom predpredaji len do 30.4. a získaj DARČEK ZADARMO

Výsledky súťaže: Vyhrajte hrnček var od MioMatu, ktorý za vás navarí sám

MioMat

Žrebovali sme a výhru získava:

Marie Porvazova, Michalovce

Srdečne gratulujeme.

- - - - - -

ZADANIE

 

Súťažte s MioMatom a vyhrajte jeden hrnček var.

Chcete sa zdravo stravovať, ale skutočne už po práci nemáte čas doma stáť za hrncami? My vás chápeme.

Strava tvorí až 75% úspechu ak chcete žiť zdravo a byť fit. Ako to teda urobiť, aby ste dostali do tela všetky zdravé potraviny, ale nemuseli (možno) ani pohnúť prstom?

Pátrali sme a pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať zdravé dobroty ako krémové polievky, raňajkové kaše, domáce rastlinné mlieka či čerstvé smoothie je tu KONEČNE riešenie. Mašinka, ktorá navarí za vás. A to aj v raw kvalite.

Jediné, čo potrebujete urobiť je stlačiť gombík. S MioMatom je to skutočne jednoduché: Vložíte do neho suroviny, vyberiete si, čo má pre vás navariť a po pár minútach “voilá” originálny recept je na svete :) Takto vám aj ostane viac času na to ísť do fitka alebo si naopak doma oddýchnuť a venovať sa rodine.

Dajte STOP státiu za sporákom, premýšľaniu nad receptami a zbytočnému umývaniu riadov. Varenie v MioMate zvládnete ľavou-zadnou. Ocenia ho nielen maminy, ale aj všetci oteckovia a dokonca aj deti. Užite si spoločnú zábavu, kombinujte, vymýšľajte a nechajte sa prekvapiť aké chutné budú vaše diela. 

miomat

ZADANIE SÚŤAŽE

A teraz máte šancu vyhrať hrnček var. Vyberte správnu odpoveď na otázku "Do koľkých minút vám MioMat sám navarí polievku?" a vyhrajte. Nápovedu nájdete na stránke www.miomat.sk

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku nižšie a budete zaradení do žrebovania. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 7.12.2017 do 12.12.2017. Dňa 13.12.2017 bude vyžrebovaný 1 výherca, ktorý získa 1x hrnček var od MioMatu.


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.