Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

Výsledky súťaže: Vyhrajte 2 x knihu BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY

BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY

VÝSLEDKY SÚŤAŽE

Žrebovali sme a 2x knihu BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY získavajú:

Peter Dvorský, Dubnica nad Váhom

Simona Antonicova, Košice

 

Srdečne gratulujeme.

- - - - - -

ZADANIE

 

Bež rýchlo, jedz pomaly je viac ako bestseller, publikácia sa v USA stala vydavateľským fenoménom. Úspešná maratónska bežkyňa a skúsená šéfkuchárka, ináč dlhoročné priateľky, sa rozhodli napísať kuchársku knihu zameranú na športovú výživu. Nepočítajú kalórie, nezameriavajú sa na bielkoviny alebo tuk, otvorene kritizujú diéty, ktoré neprospievajú vášmu zdraviu ani výkonnosti. Zastávajú názor, že tvrdý tréning treba podporiť výživným jedlom, ktoré nielenže vynikajúco chutí, ale vás aj celkom prirodzene dostane do vynikajúcej formy.

Odpovedzte správne na otázku "Koľko kusov knihy BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY sa predalo v USA?" a vyhrajte 2 x knihu BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY.

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku nižšie a budete zaradení do žrebovania. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko "odoslať". Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 21.5.2017 do 27.5.2017. Dňa 28.5.2017 budú vyžrebovaní 2 výhercovia, ktorí získajú knihu BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY.

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete v článku na  http://recepty.cvicte.sk/recepty/vyzivne-recepty-pre-atletov


Súťažiť môžu iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým bydliskom v SR, ktorí sú registrovaní na portáli Cvičte.sk.