Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Vyznávači zdravého životného štýlu vitajte na portáli Cvičte.sk

Ak máte radi zdravý životný štýl, holdujete cvičeniu a zdravej strave, určite si u nás prídete na svoje. Radi uvítame aj vás, ktorí sa trápite s chudnutím a nechcete už skúšať žiadne nezmyselné diéty, hľadáte nové informácie ohľadom zdravého stravovania alebo chcete nájsť to svoje cvičenie.

Portál vznikol, aby vám prinášal a delil sa s vami o nové a zaujímavé informácie z oblasti cvičenia a zdravého životného štýlu. Našou ambíciou je pomôcť vám ku krajšiemu telu, lepšiemu zdraviu a celkovej pohode. Nečakajte od nás žiadne "zázračné" diéty, ani sľuby, že schudnete do desiatich dní. Holdujeme zdravému životnému štýlu, ktorý v sebe zahŕňa pohyb, šport, cvičenie, zdravé stravovanie a relax. Zdravý životný štýl vnímame ako spôsob prevencie proti rôznych chorobám, či už fyzickým alebo psychickým.

fit ludiaii

Články, ktoré u nás čítate sú našou vlastnou tvorbou. Každý deň sa vám snažíme priniesť nové unikátne príspevky, ktoré konzultujeme s odborníkmi. Okrem každodenného čítania si tu môžete pozrieť športové podujatia alebo kurzy, ktoré sa organizujú na Slovensku alebo v zahraničí. Ak sami podobné akcie organizujete, môžete podujatia na portál vložiť a spropagovať úplne zdarma.

Ak neviete, kam ísť cvičiť, pozrite si profily, ktoré u nás majú uverejnené športové zariadenia. Rozhodnúť sa môžete aj podľa inštruktorov, ktorí precvičujú vo vašom meste. Prezentujú sa u nás, aby ste ich našli. Využiť môžete aj našu burzu, do ktorej si môžete inzerát vložiť alebo v nej hľadať to, čo potrebujete.

Dôvod, prečo sme stavili na prevenciu a cestu za zdravým životným štýlom je ten, že máme radi život a chceme ho žiť v zdraví a pohode. A podobne vitálne si predstavujeme aj našu starobu. Spolu s vami:)

Prajeme vám príjemné chvíle strávené na portáli Cvičte.sk.

4 krát AK:

AK nám chcete napísať, môžete tak spraviť a poslať nám e-mail na adresu: info@cvicte.sk

AK u nás chcete inzerovať, kontaktujte nas na adrese: jana.simkovicova@cvicte.sk

AK s nami chcete spolupracovať, napíšte na adresu jana.simkovicova@cvicte.sk

AK si chcete prečítať, ako vznikla myšlienka založenia portálu Cvičte.sk, prečítajte si náš príbeh, ktorý bol zverejnený na portáli ePROFIT.