Chceš ľahšie zvládnuť PMS, menštruáciu aj ovuláciu? Vyskúšaj to s tréningami a jedálničkami z FEMINI VÝZVY.

Vyznávači zdravého životného štýlu vitajte na portáli Cvičte.sk

Ak máte radi zdravý životný štýl, holdujete cvičeniu a zdravej strave, určite si u nás prídete na svoje. Radi uvítame aj vás, ktorí sa trápite s chudnutím a nechcete už skúšať žiadne nezmyselné diéty, hľadáte nové informácie ohľadom zdravého stravovania alebo chcete nájsť to svoje cvičenie.

Portál vznikol, aby vám prinášal a delil sa s vami o nové a zaujímavé informácie z oblasti cvičenia a zdravého životného štýlu. Našou ambíciou je pomôcť vám ku krajšiemu telu, lepšiemu zdraviu a celkovej pohode. Nečakajte od nás žiadne "zázračné" diéty, ani sľuby, že schudnete do desiatich dní. Holdujeme zdravému životnému štýlu, ktorý v sebe zahŕňa pohyb, šport, cvičenie, zdravé stravovanie a relax. Zdravý životný štýl vnímame ako spôsob prevencie proti rôznych chorobám, či už fyzickým alebo psychickým.

fit ludiaii

Články, ktoré u nás čítate sú našou vlastnou tvorbou. Každý deň sa vám snažíme priniesť nové unikátne príspevky, ktoré konzultujeme s odborníkmi. Okrem každodenného čítania si tu môžete pozrieť športové podujatia alebo kurzy, ktoré sa organizujú na Slovensku alebo v zahraničí. Ak sami podobné akcie organizujete, môžete podujatia na portál vložiť a spropagovať úplne zdarma.

Ak neviete, kam ísť cvičiť, pozrite si profily, ktoré u nás majú uverejnené športové zariadenia. Rozhodnúť sa môžete aj podľa inštruktorov, ktorí precvičujú vo vašom meste. Prezentujú sa u nás, aby ste ich našli. Využiť môžete aj našu burzu, do ktorej si môžete inzerát vložiť alebo v nej hľadať to, čo potrebujete.

Dôvod, prečo sme stavili na prevenciu a cestu za zdravým životným štýlom je ten, že máme radi život a chceme ho žiť v zdraví a pohode. A podobne vitálne si predstavujeme aj našu starobu. Spolu s vami:)

Prajeme vám príjemné chvíle strávené na portáli Cvičte.sk.

4 krát AK:

AK nám chcete napísať, môžete tak spraviť a poslať nám e-mail na adresu: info@cvicte.sk

AK u nás chcete inzerovať, kontaktujte nas na adrese: jana.simkovicova@cvicte.sk

AK s nami chcete spolupracovať, napíšte na adresu jana.simkovicova@cvicte.sk

AK si chcete prečítať, ako vznikla myšlienka založenia portálu Cvičte.sk, prečítajte si náš príbeh, ktorý bol zverejnený na portáli ePROFIT.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3376
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.