Za dva mesiace 9 kíl dole! Ako sa jej to podarilo?

Dominika

Túžila som schudnúť do vysnívaných svadobných šiat veľkosti 38. Ale získala som omnoho viac. Vďaka krabičkovej diéte od eDiéty  som za dva mesiace zhodila až 9 kíl a navyše srším energiou.

Vďaka eDiéte nosím veľkosť 36!
23. MÁJ 2016

A tie dobroty, ktoré mi každý deň chodili, pekne zabalené v krabičkách až domov. Mňam!

Milujem sladkosti, jedávam nepravidelne, v príprave obedov či večerí nemám žiadny systém. Bola som si istá, že bez odborníkov, ktorí pripravujú krabičkovú diétu, schudnúť len tak ľahko nedokážem. A tak som sa prihlásila do ich súťaže. Našťastie, vybrali ma spomedzi 400 uchádzačiek a mohla som na vlastnej koži vyskúšať typ diéty celiatik + detox.

Bála som sa, ako zvládnem celý čas bez múky. No bola som milo prekvapená. Každý deň som jedla až päťkrát, dopriavala si zdravý, bezlepkový chlebík a úžasné nátierky. Toľko zeleniny a ovocia som nezjedla azda za celý život. Hoci prvý týždeň krabičkovej diéty bol pre mňa ťažký, tie ďalšie ma zbavili únavy, ktorou som mesiace trpela a dodali mi poriadnu dávku energie do cvičenia. S radosťou som sa pustila do jumpingu a posilňovania. Aj teraz po dvoch mesiacoch krabičkovej diéty mám stále toľko energie, že by som ju mohla rozdávať. Azda to so mnou môj budúci manžel vydrží.

Dominika pred zmenou

DominikaDominika

Môj chudnúci denník

Na vlastnej koži som zažila úžasný pocit, keď som vďaka krabičkovej diéte za dva mesiace schudla z veľkosti 42 až na vysnívanú veľkosť 36! Ako som sa cítila? Čo mi dalo zabrať? Z čoho som sa tešila? Tu sú zápisky z môjho chudnúceho denníka.

Prvý týždeň detoxu som bola hladná takmer každý deň. Našťastie, v práci som na to nemyslela. Ale výsledok? 2 kilá dolúúúú!

Druhý týždeň mi prichádzala krabičková diéta plná pestrých jedál, ktoré mi začali závidieť aj ostatní. Hlad zmizol, jedla som tak veľa, až som sa obávala, že priberiem. Ale mám o ďalšie kilo menej!

Krabičkovú diétu mi vozia už mesiac, váha stále ukazuje menej kíl. Som plná energie, cvičím s veľkou radosťou a hoci kolegov skolili virózy, ja som vďaka vitamínom zo zeleninky a ovocia zdravá!

Neviem, čo mám piaty týždeň chváliť skôr. Jogurt s kešu orieškami na desiatu, štrúdľu, melón, zapekanú zeleninu alebo rizoto. Všetko je mňam! A kúpila som si o dve čísla menšie rifle! Hurááá!

Škoda, že dva mesiace s krabičkovou diétou o týždeň končia. Kiež by mi toto fantastické papanie od vás už mohlo chodiť navždy!

Ďakujem za krásnych 8 týždňov s vynikajúcimi jedlami. Pri záverečnom fotení mi stylistka obliekla veľkosť 36! Nikdy by som neverila, že je to možné!

Dominika po zmene

edieta2

Zdroj foto: edieta.sk

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (2)

Diskusia k článku - Za dva mesiace 9 kíl dole! Ako sa jej to podarilo?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

evci_slizik@azet.sk
evci_slizik
 15.7.2018 18:39

Gratulujem, a zároveň ďakujeme za vyprodukovany plast, je zarážajúce ze krabickovu nezakazali.

 
veronika elizabeth
veronika elizabeth
 1.6.2016 9:44

Aký (ne)vydarený reklamný trik!!!! Dve úplne odlišné baby!!!!

 

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2522
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.