Praktické rady, ako si vybrať smoothie mixér

redakcia

Ak chcete mať smoothie dokonalej konzistencie a zabezpečiť maximálne vstrebanie živín, musíte mať kvalitný mixér. 

Praktické rady, ako si vybrať smoothie mixér
29. JUN 2016

Páči sa vám experimentovanie s chuťami, vzhľadom a konzistenciou smoothie drinkov a chcete ich dotiahnuť do dokonalosti? V tom prípade potrebujete kvalitný mixér. Skôr ako sa vrhnete do nákupov, položte si niekoľko otázok.

Ako často budete mixér používať?

Dnes sú smoothie nápoje veľkým hitom. Ak to chcete najprv s nimi len skúsiť, môžete na ich prípravu použiť klasický alebo ponorný mixér. Aj keď musíte rátať s tým, že konzistencia nebude to pravé orechové. V prípade, že ste smoothie fanatikom, stavte na mixér, ktorý je určený špeciálne na robenie smoothie.

Ktoré ingrediencie pri výrobe smoothie preferujete?

Smoothie je drink, ktorý je pripravený z čerstvej zeleniny, ovocia, orieškov, semienok, vločiek, proteínových nápojov, jogurtov a z mnohých ďalších ingrediencií. Ak do smoothie radi pridávate ovocie, ktoré má tvrdšiu šupku, zeleninu so stonkami, semienka, ľad, zmrazené ovocné a zeleninové plody, je potrebné ich dokonale rozmixovať. To sa vám s obyčajným mixérom nepodarí a rozhodne treba voliť smoothie mixér. 

Ktoré ďalšie parametre smoothie mixéra sú pre vás dôležité?

Ak ste single alebo žijete vo dvojici, postačí vám smoothie mixér so štandardným výkonom (príkon motora 600 W, s otáčkami 20 000 až 23 000 za minútu). V prípade, že chcete robiť smoothie pre celú rodinu, siahnite po mixéri s väčším príkonom motora. Okrem toho si ujasnite aj dôležitosť ďalších parametrov, ako ľahká ovládateľnosť, praktickosť, spoľahlivosť, príťažlivý vzhľad, rozumná cena, ponúkané príslušenstvo, bezpečnosť, odolnosť materiálu, náročnosť čistenia a mnohé ďalšie. Teda predtým, ako sa pustíte do hľadania a nakupovania, premyslite si, čo je pre vás kľúčové, resp. ktoré parametre sú pre vás rozhodujúce.

Hľadali sme za vás

Došli ste k záveru, že chcete maximálne výkonný smoothie mixér, ktorý budete používať denne? Strieborný supermixér Nutribullet drví, seká i melie. Poradí si so všetkými potravinami, vrátane semiačok, jadierok, tuhých stopiek či pevných šupiek.  Oceníte výkonný 600 W motor, 20 000 až 23 000 otáčok za minútu, odstredivú silu, patentované extrakčné čepele a vyhotovenie bez obsahu BPA (chemická zlúčenina, ktorá sa používa pri výrobe plastov).

Vďaka mixéru Nutribullet strávite v kuchyni menej času – pri príprave smoothie i pri čistení mixéra. Navyše tento supermixér je malý a kompaktný, čo oceníte, ak máte malú kuchynskú dosku. Používaním mixéra Nutribullet teda maximalizujete absorpciu živín do vášho tela a môžete sa tešiť z dokonalej konzistencie, lahodnej chutí a pôsobivej arómy doma pripravených smoothie nápojov. 

Odporúčame strieborný super mixér Nutribullet

evelyn

Zdroj: PR

Zdroj foto: delimano.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (1)

Diskusia k článku - Praktické rady, ako si vybrať smoothie mixér

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

peta177
peta177
 21.5.2017 10:15

Trošku podrobnejšie rady k výberu mixéra - https://www.covybrat.sk/ako-vybrat-mixer/

 

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2524
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.