Krabičková diéta je pre každého

redakcia

Máte náročnú prácu a nedostatok času? Alebo ste len príliš pohodlní na to, aby ste si pripravovali zdravé jedlo doma, no napriek tomu sa chcete zbaviť prebytočných kíl? 

Krabičková diéta je pre každého
11. JUL 2016

Nemusíte zúfať, pretože kto chce, riešenie nájde. Jedným z nich môže byť aj využitie krabičkovej diéty. Pre koho je vhodná?

Pre pracovne vyťažených ľudí a karieristov

Ste v práci od svitu do mrku? Ste si vedomí toho, že sa stravujete nezdravo a nepravidelne? Obmedzili ste svoj jedálniček na niekoľko potravín alebo nejete celý deň a po príchode domov vybielite chladničku? Nečakajte na to, kým vám dá telo na vedomie, že sa oň nestaráte. Urobte zmenu a začnite dbať o to, čo si dáte na tanier. V prípade, že neviete, ako na to a nemáte čas na prípravu zdravých jedál doma, vhodnou alternatívou je krabičková diéta. 5-krát denne máte k dispozícii zdravé jedlo, ktoré vám privezú tam, kam potrebujete. Navyše pokrmy krabičkovej diéty sú pestré a veľmi chutné.

Pre tých, ktorí žijú single

Ak si momentálne užívate single život a varenie nie je vašou vášňou, nemusíte sa stravovať iba v reštauračných zariadeniach. Doprajte si zdravú a pravidelnú stravu, napríklad formou krabičkovej diéty. V prípade, že máte kilá navyše, môžete single obdobie využiť aj na zmenu svojej postavy. Krabičková diéta vám v tom pomôže.

Pre lenivých

Pre prípravu zdravých a chutných pokrmov je dôležitý nielen spôsob úpravy použitých ingrediencií, ale aj kvalita potravín. Preto je najlepšie pripravovať si jedlá doma zo surovín, ktoré nakúpite od lokálnych farmárov a slovenských producentov. To znamená, že musíte hľadať, overiť si kvalitu, vydať sa na nákup a jedlo si doma ukuchtiť. Vravíte si, že to pre vás nie je? Dajte šancu krabičkovej diéte. Dennodenne budete mať k dispozícii pokrmy, ktoré sú pripravené profesionálnymi šéfkuchármi zo špičkových surovín. Chuťové poháriky sa vám poďakujú a váha klesne smerom nadol.

Pre mamičky na materskej dovolenke

Každá mamička sa snaží dať svojmu dieťaťu maximum, a to často aj na úkor seba a svojich potrieb. Neraz sa stáva, že zabudne i jesť. Potom príde vlčí hlad a kilá sa nabaľujú. Riešením je lepšie si zorganizovať čas, zapojiť do starostlivosti o dieťa a domácich prác aj ostatných rodinných príslušníkov alebo staviť na krabičkovú diétu.

Pre ľudí s potravinovými intoleranciami

Stále viac a viac ľudí sa pasuje s nejakou potravinovou intoleranciou a musí si dávať pozor na to, čo vkladá do úst. Mnohých doslova zdesí fakt, že nemôžu konzumovať lepok v obilninách či laktózu zastúpenú v mlieku. Kladú si otázku, čo vlastne jesť, aby svojmu telu neubližovali. Odpoveď im môže poskytnúť krabičková diéta, ktorá v rámci svojich programov ponúka aj také, ktoré sú špeciálne určené napríklad pre celiatikov.

Jednoducho pre všetkých

Krabičková diéta môže byť vhodnou voľbou aj pre vegetariánov alebo ľudí, ktorí si radi pochutnávajú na menej tradičných jedlách. Pomôže tým, ktorí chudnú alebo sa nachádzajú v udržiavacej fáze redukčného režimu. To znamená, že krabičková diéta je naozaj pre každého bez rozdielu. 

Zdroj foto: flickr.com

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Varianty krabičkovej diétyVarianty krabičkovej diéty

Chcete schudnúť, udržať si hmotnosť alebo organizmus detoxikovať? 

 

Ako funguje krabičková diéta?Ako funguje krabičková diéta?

Chcete schudnúť bez stresu a pravidelne jesť pestré jedlá? 

 

Z veľkosti 46 na dokonalú 38!Z veľkosti 46 na dokonalú 38!

Dokázala to Eva z Prešova vďaka krabičkovej e-diéte len za 8 týždňov.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Krabičková diéta je pre každého

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.