Ako funguje krabičková diéta?

redakcia

Chcete schudnúť bez stresu a pravidelne jesť pestré jedlá? 

Ako funguje krabičková diéta?
27. JUN 2016

V tom prípade je pre vás dobrou voľbou krabičková diéta, ktorá funguje na pevne stanovených princípoch, overených reálnymi výsledkami. Ocenia ju všetci zaneprázdnení i tí, ktorí nemajú žiadnu predstavu o tom, ako sa zdravo stravovať. Ak by ste krabičkovú diétu radi vyskúšali, ale neviete, ako funguje, ponúkame vám základné informácie o jedálnom lístku, príprave a rozvoze jedál i objednávkach.

Základom je odborne zostavený jedálniček

Pri chudnutí je dôležité, aby bol výdaj energie väčší ako príjem. To sa dá zabezpečiť prostredníctvom pohybovej aktivity, ale hlavne vhodne nastaveného stravovacieho režimu. Krabičková diéta funguje na princípe, že každému klientovi stanoví energetický príjem odborník, vrátane ideálneho pomeru makroživín, vďaka čomu dochádza k redukcii hmotnosti. Bonusom je i to, že jedlá sú vhodne skombinované, čo uľahčuje proces trávenia a vstrebávania živín. Krabičková diéta ponúka okrem klasického menu, aj špeciálne jedálničky, ktoré sú určené pre gurmánov, vegetariánov či celiatikov.

Dôraz je kladený na pravidelné stravovanie

Ak chcete udržať svoj metabolizmus v správnom chode, musíte sa stravovať pravidelne. V prípade, že to neurobíte a budete jedlá vynechávať, vaše telo si bude robiť zásoby aj z toho mála, čo mu doprajete. Našťastie, je tu krabičková diéta, založená na pravidelnom stravovaní, teda jedlá máte k dispozícii 5-krát denne.

Jedálny lístok je pestrý a pripravujú ho profesionáli

Krabičková diéta vychádza zo zásady, že maximum použitých surovín je z lokálnych zdrojov a jedná sa o sezónne potraviny. Napríklad ovocie a zelenina sú od lokálnych pestovateľov, pečivo je vyrábané priamo v kuchyni a nie nakúpené v supermarkete. V jedálničku nájdete aj kvalitné ryby, mliečne výrobky, strukoviny a aj zaujímavé prílohy v podobe bulguru, kuskusu či pohánky. Jedlá pripravujú profesionálni kuchári v špičkovo vybavenej kuchyni, ktorí dodržiavajú moderné postupy, aby v potravinách zostalo čo najviac živín.

Jedlá putujú priamo na váš stôl

Hotové jedlá sú šokovo zachladzované, vďaka čomu si udržia dlhšiu čerstvosť. Rozvoz sa dá časovo prispôsobiť a je bezplatný, teda jedlá vám dovezú vo vami stanovenom čase tam, kde chcete. Môžete si ich vychutnávať doma alebo v práci.

Všetko sa dá vopred vyskúšať

Ak vás krabičková diéta láka, ale ešte nie ste si celkom na istom, využite možnosť skúšobného týždňa. Potom sa rozhodnete, či budete pokračovať, alebo nie.

Nechýba individuálny prístup a motivácia

Krabičková diéta nie je iba o jedle, ale i o osobnom prístupe ku každému klientovi. V prípade akýchkoľvek problémov či otázok sa môžete obrátiť na odborníkov. Tí vás vhodne usmernia a motivujú.  

Zdroj: PR

Zdroj foto: flickr.com

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Z veľkosti 46 na dokonalú 38!Z veľkosti 46 na dokonalú 38!

Dokázala to Eva z Prešova vďaka krabičkovej e-diéte len za 8 týždňov.

 

6 výhod krabičkovej diéty6 výhod krabičkovej diéty

Skúšali ste to so zdravou stravou už tisíckrát, ale vždy ste zlyhali? 

 

Zdravá strava je pri chudnutí základ. ako ju mať vždy poruke?Zdravá strava je pri chudnutí základ. Ako ju mať vždy poruke?

Zdravé a chutné jedlo je pri zhadzovaní prebytočných kíl kľúčové.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako funguje krabičková diéta?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2526
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.