Pozrite sa, ako skúsení tréneri podporujú Evelyn

 „Nežer a cvič!“ povzbudzuje vo videu Evelyn jej osobný tréner Jaro Figura. 

Pozrite sa, ako skúsení tréneri podporujú Evelyn
26. MÁJ 2016

Svojej zverenkyni vyjadril podporu naozaj chlapsky, no veľmi výstižne. Vyhol sa tradičnému „držím ti palce“ a stavil na úprimnosť a aj bohaté skúsenosti. Veď schudnúť zdravo a hlavne natrvalo sa dá iba tak, že človek upraví stravovacie zvyklosti a začne cvičiť. Jarov odkaz je trefný a pravdepodobne nakopne i vás, ak ešte stále váhate nad zmenou svojho životného štýlu. Čo poviete?


Zdroj video: www.youtube.com

Za jeho vyjadrením však nezaostávajú ani ostatní. Obľúbená slovenská inštruktorka Lea Grančič Evelyn odkazuje, že to, čo ju čaká, bude ešte ťažšie, ako si myslí. Avšak nezabúda dodať, že všetko, čo si človek vybojuje ťažko, si aj viac váži. S týmto bude tiež zrejme drvivá väčšina z vás súhlasiť.


Zdroj video: www.youtube.com

Do tretice tu máme prejavenie podpory od akčných trénerov deepworku  Katky Vašek Kuncovej a Tibora Mišutku. Tí uprednostnili činy pred slovami. Urobili dobre, pretože dokázať to, čo oni, je výzvou nielen pre Evelyn, ale pre všetkých, ktorí túžia po zmene. Veď posúďte sami.


Zdroj video: www.youtube.com

Aj vy môžete podporiť Evelyn a vyhrať

Stačí, ak Evelyn povzbudíte odkazom, fotografiou či videom na našom webe. Každý týždeň Evelyn vyžrebuje jedného, ktorý získa skvelú cenu. 


Autor článku

Mirka Mikova

Mgr. Mirka Miková - redaktorka Cvičte.sk

Písaniu sa venujem niekoľko rokov, je mojou prácou i koníčkom. Takisto som vyznávačkou zdravého životného štýlu – pravidelne športujem a nie je mi jedno, čo si dám na tanier. Oblasť výživy ma zaujíma natoľko, že sa v tomto smere aktívne vzdelávam. Nedávno som absolvovala 6-mesačný kurz výživového poradenstva v ČR a plánujem sa zúčastniť ďalších, pretože si myslím, že vedomosti sú základ. Mojím mottom sú slová Usaina Bolta: „Nemožné je len silné slovo používané slabými ľuďmi, ktorí zistili, že je ľahšie žiť vo svete, ktorý im bol daný, ako nájsť v sebe silu niečo zmeniť. Nemožné nie je fakt, ale voľba.“ Viac o mne aj na:

http://bit.ly/

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Pozrite sa, ako skúsení tréneri podporujú Evelyn

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2400
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.