Pozrite sa, ako skúsení tréneri podporujú Evelyn

 „Nežer a cvič!“ povzbudzuje vo videu Evelyn jej osobný tréner Jaro Figura. 

Pozrite sa, ako skúsení tréneri podporujú Evelyn
26. MÁJ 2016

Svojej zverenkyni vyjadril podporu naozaj chlapsky, no veľmi výstižne. Vyhol sa tradičnému „držím ti palce“ a stavil na úprimnosť a aj bohaté skúsenosti. Veď schudnúť zdravo a hlavne natrvalo sa dá iba tak, že človek upraví stravovacie zvyklosti a začne cvičiť. Jarov odkaz je trefný a pravdepodobne nakopne i vás, ak ešte stále váhate nad zmenou svojho životného štýlu. Čo poviete?


Zdroj video: www.youtube.com

Za jeho vyjadrením však nezaostávajú ani ostatní. Obľúbená slovenská inštruktorka Lea Grančič Evelyn odkazuje, že to, čo ju čaká, bude ešte ťažšie, ako si myslí. Avšak nezabúda dodať, že všetko, čo si človek vybojuje ťažko, si aj viac váži. S týmto bude tiež zrejme drvivá väčšina z vás súhlasiť.


Zdroj video: www.youtube.com

Do tretice tu máme prejavenie podpory od akčných trénerov deepworku  Katky Vašek Kuncovej a Tibora Mišutku. Tí uprednostnili činy pred slovami. Urobili dobre, pretože dokázať to, čo oni, je výzvou nielen pre Evelyn, ale pre všetkých, ktorí túžia po zmene. Veď posúďte sami.


Zdroj video: www.youtube.com

Aj vy môžete podporiť Evelyn a vyhrať

Stačí, ak Evelyn povzbudíte odkazom, fotografiou či videom na našom webe. Každý týždeň Evelyn vyžrebuje jedného, ktorý získa skvelú cenu. 


Autor článku

Mirka Mikova

Mgr. Mirka Suchárová - redaktorka Cvičte.sk

Som manželkou úžasného chlapa, mamou malej nezbedníčky a milovníčkou zdravej a pestrej vegetariánskej kuchyne. Okrem toho je mojou vášňou písanie – niekoľko rokov sa venujem písaniu, editovaniu i copywritingu pre weby i časopisy. Svet zdravej výživy a vôbec zdravého životného štýlu ma fascinuje natoľko, že jedným z mojich snov je vlastné výživové štúdio. Aj preto sa v oblasti výživy stále vzdelávam. Som presvedčená o tom, že správne zvolenou stravou môže človek nielen schudnúť, ale aj vyriešiť rôzne zdravotné ťažkosti. Okrem toho som fanúšičkou pozitívneho myslenia a ako matka propagujem kontaktné rodičovstvo, pretože si myslím, že aj to je spôsob, ako zmeniť svet k lepšiemu.

https://www.facebook.com/

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Pozrite sa, ako skúsení tréneri podporujú Evelyn

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2524
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.