GYMBIT WONDER CORE SMART: Cesta k pevnému a sexi telu

redakcia

Bolí vás chrbát? Desí vás pohľad na ochabnuté brušné svaly, ovisnutý triceps, mľandravý biceps  a chceli by ste s tým niečo urobiť? 

GYMBIT WONDER CORE SMART: Cesta k pevnému a sexi telu
7. JUL 2016

Pevné svaly jadra sú základ pre každého človeka. V prípade, že necvičíte  vôbec alebo, naopak, pohybovej aktivite sa síce venujete každý deň, ale nie je dostatočne zameraná na posilnenie svalov brucha a chrbta, môžete mať problémy s vykonávaním bežných činností počas dňa (zdvíhanie bremien zo zeme, nosenie ťažších vecí a podobne), nesprávnym držaním tela a bolesťami chrbtice. O vzhľade týchto partií ani nehovoriac.

Neviete posúdiť stav svalstva v tejto oblasti? Vykonajte niekoľko kľukov, zhybov či dosku. Neurobili ste viac ako niekoľko opakovaní a navyše sa vám telo od námahy triaslo? V tom prípade nadišiel správny čas, niečo s tým urobiť. Posilňovač svalstva Gymbit Wonder Core Smart je nielen spôsob, ako posilniť brušné svaly a ďalšie telesné partie, ale ich aj zábavnou formou vyformovať. Ak budete cvičiť pravidelne, „tehličky“ na bruchu, pevné ramená a vytónované paže sa stanú realitou! Navyše pravidelným cvičením spálite kalórie.

gymbit

GYMBIT WONDER CORE SMART alebo cesta ku krásnemu telu

Jedným z fitnes trendov na tento rok je funkčný tréning. Jeho hlavným cieľom je obnoviť funkčnosť celého tela tak, aby človek nemal problém vykonávať každodenné činnosti v normálnom živote. Využívajú sa pri ňom mnohé cviky, niektoré z nich môžete vykonávať aj s cvičebnou pomôckou Gymbit Wonder Core Smart.

Ktoré cviky by nemali vo vašom tréningovom pláne chýbať? Tie najúčinnejšie! Rozhodne do neho patria tradičné „skracovačky“, „skracovačky“ v sede, nožnice či dvíhanie panvy. Nožnice sú výborné na spevnenie spodného brucha, ktoré je pre mnohých jednou z najproblematickejších oblastí tela. Dvíhaním panvy posilňujete svaly panvového dna, spodnú časť chrbta i zadok. S pomôckou Gymbit Wonder Core Smart všetky uvedené cviky hravo zvládnete. To však nie je všetko. K tomu, aby bol tréning kompletný, pridajte ešte bicepsové a tricepsové kľuky, ktoré skvelo tvarujú nielen svalstvo horných končatín, ale aj hrudníka. Nezabudnite ani na cyklistické cviky, ktoré sú výbornou voľbou na precvičenie dolných končatín.

gymbit

Prečo to funguje?

Za úspechom pomôcky Gymbit Wonder Core Smart sú dve hlavné skutočnosti. V prvom rade môžete s jeho pomocou vykonávať veľmi účinné cviky, ktoré sú zamerané na posilnenie brucha, chrbta a vôbec celého tela. Hlavné tajomstvo úspechu je však v jeho konštrukcii. Pri cvičení si ľahko nastavíte odpor na každej strane, ktorý sa hýbe v rozmedzí 12-22 kg. To znamená, že Gymbit Wonder Core Smart je rovnako vhodný pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých, pre mužov i ženy. V praxi to znamená, že pre ženy, ktoré chcú vytvarovať problematické partie, je lepšie cvičiť s menším odporom a urobiť viac opakovaní konkrétneho cviku. Naopak, mužom ide o získanie objemu svalstva, preto by mali cvičiť s väčším odporom a menším počtom opakovaní.

Ako sa s Gymbit Wonder Core Smart cvičí, to nám ukáže známa inštruktorka Lea Grančič. Nielenže si posilňovač vyskúšala, pripravila si pre vás aj kompletný tréning pre precvičenie celého tela. Ten zvládnete hravo aj doma, potrebujete k tomu jedine Gymbit Wonder Core Smart. Pozrite si, ako sa týmto posilňovačom cvičí:

Gymbit Wonder Core Smart má však aj ďalšie praktické pozitíva. Je spratný a ľahko sa prenáša. Dostanete k nemu aj presný návod na cvičenie a, samozrejme, rady, ako sa správne stravovať. Čo viac potrebujete na to, aby ste si splnili sen? Už jedine dostatočnú motiváciu a pevnú vôľu! 

gymbit
Zdroj: PR

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - GYMBIT WONDER CORE SMART: Cesta k pevnému a sexi telu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2522
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.