Evelyn má za sebou mesiac chudnutia! Ako sa cíti?

Nikola Danišová

Evelyn statočne bojuje so svojou váhou už celý jeden mesiac. Opýtali sme sa jej, aké zmeny na sebe cíti.

Evelyn má za sebou mesiac chudnutia! Ako sa cíti?
20. JUN 2016

Prvé dojmy   

Evelyn má za sebou prvé týždne tvrdého tréningu a odopierania. Opýtali sme sa jej, ako to celé hodnotí. „Už teraz je to oproti začiatku neporovnateľné. Som ako znovuzrodená, cítim sa úplne inak. Keby som to mala porovnať, tak na začiatku, predtým ako som začala chudnúť a prvý týždeň chudnutia, som sa cítila ako zamrznutá, ako veľká nepohyblivá masa. Teraz je to oveľa lepšie, hoci prešiel iba mesiac. Cítim sa plná energie, vitality, som šťastná. Predtým som trpela neustále výkyvmi nálad, bývala som unavená, bez síl. Už by som sa nechcela znova ocitnúť v tom bode, v akom som bola predtým,“ vysvetľuje spokojná Evelyn. 

Ako je na tom kondične?    

„Aj po fyzickej stránke sa cítim úžasne. A dokazujem to najmä na tréningoch. Tréner Jaro z Body Energy Clubu mi pripravuje stále ťažšie a náročnejšie tréningy. Potom si, chudáčik, vždy vypočuje spŕšku nadávok. Ale som rada, že ma motivuje a posúva ďalej aj v tréningu. Na začiatku som napríklad robila 10 kľukov, 3-krát beh po schodoch, potom brušáky, a tak ďalej. Potom to bolo 10 kľukov, ale už 4-krát beh po schodoch a nejaké brušáky navyše. Stále sa to takto stupňovalo a sťažovalo,“ spomína Evelyn. Ďalej spomína, že na úplne prvom tréningu urobila ledva jeden poriadny kľuk. Teraz ich spraví rovných 30.

Evelyn sa teší, že sa jej telo prebúdza a je oveľa aktívnejšie: „Pozorujem to na sebe každý deň. Aj môj frajer tvrdí, že trochu som schudla v tvári. Tak sa vždy na tom smejem, že už nemám hlavu ako červený melón, ale ako menší žltý,“ smeje sa Evelyn. Tiež má radosť z toho, že oblečie staršie rifle, ktoré predtým vôbec nevedela zapnúť: „Sú mi ešte trochu obtiahnuté, ale veľmi sa teším z toho, že ich oblečiem a zapnem! Predtým som ich na seba nevedela poriadne navliecť,“ hovorí Evelyn.

A čo váha?    

Evelyn sa vážiť nechce. Bojí sa, že by uvidela nejaké nepriaznivé čísla a potom by to vzdala. „Robím to najmä pre svoje zdravie, pre svoje telo, a preto aby som sa cítila dobre a spokojne. Poznám sa, keby som uvidela nejaké číslo, s ktorým by som nebola spokojná, zosypala by som sa. V pondelok, keď začnem piaty týždeň, sa pôjdem odmerať. Snáď uvidím, že nejaké centimetre išli dole,“ dúfa Evelyn.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Evelyn má za sebou mesiac chudnutia! Ako sa cíti?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2522
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.