Test citátu

Jan Pokorný

Jedinečný rekreačný, nesúťažný beh pre dievčatá a ženy v pohybe s názvom VELVET RUN sa vracia do Bratislavy a Košíc už po štvrtýkrát.

30. JUL 2014

Aj v tomto roku sa pobeží v sviežej zeleni obľúbených mestských parkov – v piatok 29. augusta v lesoparku Anička v Košiciach a v sobotu 6. septembra v Sade Janka Kráľa v Bratislave. V oboch mestách je štart o16-tej hodine a nenáročnú trať s dĺžkou 5 km zvládnu začiatočníčky i skúsenejšie bežkyne. Pre dámy, ktoré si ju predsa len netrúfnu zdolať celú, pripravili organizátori osobitnú kategóriu Nordic walking - Prechádzka.

Tady je nějak odlišený citát v článku, zadaný přes ck editor.

Keďže VELVET RUN nie je len o behu, neoddeliteľnou súčasťou podujatia je aj bohatý sprievodný program pre celú rodinu, svieža a dynamická rozcvička, bohatá tombola pre všetky účastníčky, dobrá hudba a skvelá atmosféra. Deti sa okrem toho môžu tešiť na detský kútik, hry a súťažné behy.

V bežnom živote sa to prejaví napríklad tým, že človek dokáže žiť naplno v prítomnosti a zároveň nerieši veci, ktoré nedokáže ovplyvniť.

VELVET RUN okrem propagácie behu a zdravého životného štýlu každý rok pomáha a inak to nebude ani teraz. Účel, na ktorý poputuje výťažok zo štartovného a predaja športových tričiek adidas s logom podujatia uverejníme čoskoro.

tenisové tričko

triko

 

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Test citátu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2523
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.