Trenčín ožije zdravým životným štýlom

redakcia

Prezentácie výrobkov zdravej výživy, prírodných liečiv, prírodnej kozmetiky, bio čajov a bio produktov prinesie 16. ročník výstavy ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL od 09. do 12. apríla v areáli výstaviska   EXPO CENTER, a.s. v Trenčíne.

Zdravý životný štýl...
3. APR 2014

Na výstave nájdete bio šťavy, bio sirupy, bio ľadový čaj, produkty od základných pekárenských výrobkov, cez cestoviny, múky, krupice, strukoviny, nápoje, cereálie až po kvalitné čokolády a cukrovinky. Prezentovať sa budú produkty značiek Schär, 3-Pauly, Bauckhof, Dr.Popov, Manufaktúra, Dragon Superfoods, Rinatura aj lahodné brazílske bobuľovité ovocie tmavofialovej farby Açai, ktoré oslovuje športovcov a zdravo žijúcich ľudí na celom svete. Zdravú alternatívu cukru a umelých sladidiel zo Stévie ponúkne od fi. Swita. Bylinné elixíry pripravované podľa originálnej receptúry sv. Hildegardy z Bingenu.

výstava1

Pre tých, ktorí chcú zmeniť svôj životný štýl je tu možnosť spoznať stravovací systém Norbi Update, ktorý získal množstvo ocenení a má tisícky fanúšikov. Tento systém vytvoril Norbert Schobert, známy cvičiteľ aerobiku, fanúšik zdravého stravovania a pozitívneho myslenia, ktorý sa na vlastnej koži presvedčil, aké je to byť uväznený pod desiatkami nadbytočných kíl.

Na výstave sa budú prezentovať aj kúpele Lúčky a kúpele Trenčianske Teplice. Nájdete tu aj masážne kreslá od firmy Ceragem a prírodne produkty od fi. Meandra.

Pre verejnosť bude otvorené denne od 9.00 do 18.00 h, 12. apríla do 16.00 h. Bližšie informácie nájdete na www.expocenter.sk alebo na Facebooku.

výstava

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Trenčín ožije zdravým životným štýlom

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1975
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.