Resetujte svoje telo i myseľ na MOVE academy Tour

redakcia

O pár týždňov sa v Bratislave bude konať podujatie, na ktoré sú pozvaní všetci, ktorí chcú venovať deň cvičeniu a oddychu. V troch sálach nájdete cvičenia typu aerobic&step, funkčný tréning a body&mind. Jedinečná príležitosť pre reset vášho tela, ale i mysle.

Resetujte svoje telo i myseľ na MOVE academy Tour
26. APR 2014

V sobotu, 17.5.2014, štartuje MOVE academy poslednú akciu zo série: MOVE academy Tour.

Podujatie Move Academy Tour úspešne odštartovalo v Banskej Bystrici, pokračovalo sa v Martine, následne v Košiciach a tohtoročnú sériu uzatvára Bratislava, 17.5.2014. Cieľom bolo pokryť celé Slovensko, spojiť inštruktorov a cvičebnú komunitu za účelom prezentovať nielen známu cvičiteľskú špičku, ktorú na Slovensku máme, ale aj predstaviť nových lokálnych inštruktorov z jednotlivých miest a, samozrejme, primäť ľudí k tomu, aby si prišli zacvičiť.

Bratislava bude špecifická v tom, že v jednom čase, na jednom mieste, si môžete vybrať z ponuky 3 sál, v ktorých budú súbežne prebiehať lekcie skupinových cvičení.

V ponuke je sála určená na FUNKČNÝ TRÉNING, sála BODY&MIND a sála AEROBIC&STEP – 3 sály, 16 hodín skupinových cvičení, 10 prezentérov -  každý si určite príde na svoje!

O bezkonkurenčnú úroveň sa postarajú špičkový prezentéri a lektori zo Slovenska, ale i zo zahraničia: Jose Martinez, Katka Kuncová, Iva Mojžíšková, Helena Ballová, Kristína Rúžičková, Milan Ondruš, Claudia Geryk, Adriana Seidler, Veronika Gimecká a Lea Grančič.

Budete si môcť vybrať z ponuky hodín: Step, deepWORK, Piloxing, PortDeBras, Yoga, Aerobic, Tabata, Pilates, bodyART, Body Balance, Partner Stretch,….

Čaká na Vás 16 hodín plných pohybu, energie, nadšenia, radosti, sebazaprenia a tvrdej driny, ale i relaxu a pohody...na to všetko sa môžete tešiť v toto sobotné dopoludnie.

Miesto: Air Craft Sporthouse, Ivanská cesta 30/B, Bratislava

Predpredaj: 20 Eur – nutná prihláška vopred

Prihlášky na: http://www.moveacademy.sk/kalendar-info/?id=16

Cena na mieste: 27 Eur

Viac info: info@moveacademy.sk

move academy program


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Resetujte svoje telo i myseľ na MOVE academy Tour

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1918
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.