Osobný tréner a asistent v jednom: Huawei Watch GT 2 nedáte dole z ruky

Advertoriál

Bez zdravého životného štýlu si mnoho z nás už nevie predstaviť bežný deň. Dávame si pozor na to, ako sa stravujeme, pravidelne cvičíme, svedomito chudneme a hľadáme neustále nové spôsoby, ako sa starať o zdravie. Predstavujeme technologickú vychytávku, ktorá je na sledovanie fit progresu ako stvorená. 

Dara Rolins_Huawei Watch GT 2
Zdroj: Huawei
28. OKT 2019

Inteligentné hodinky Huawei Watch GT 2 prinášajú množstvo funkcií, ktoré nielen zlepšia vašu kondíciu, ale pomôžu aj lepšie si oddýchnuť a zmiernia stres. 

Túto horúcu novinku od Huawei si budete môcť vyskúšať osobne - a dokonca ju aj vyhrať. Stačí prísť 9. novembra 2019 na podujatie SUPER BODY DAY, určené všetkým fanúšičkám a fanúšikom cvičenia a zdravého životného štýlu. 

Toto je 5 dôvodov, prečo si smart hodinky od Huawei zamilujete:

Fitness pod kontrolou

Hodinky sú perfektný doplnok pre aktívne ženy: môžete ich použiť až na 15 športov a zďaleka sa neobmedzovať len na cvičenie vonku. Okrem ôsmich outdoorových podporujú aj sedem indoorových športov - medzi inými napríklad aj trenažér veslovania či eliptický stroj. Vďaka vodotesnosti ich využijete aj počas plávania v bazéne.

Tréningové programy monitorujú širokú škálu údajov pred cvičením, počas tréningu a po jeho skončení hodinky navrhnú, čo by ste nabudúce mohli spraviť lepšie. Neustále zaznamenávajú počet krokov, spálené kalórie či počet vstávaní. Ak sa dlho nehýbete, upozornia vás na to. Je to ako mať osobného športového trénera, ktorý sa stará o to, aby ste cvičili bezpečnejšie a kvalitnejšie.

Osobný manažér zdravia

Smart hodinky vám pomáhajú sledovať srdcovú frekvenciu, v rámci ktorej vedia monitorovať niektoré ochorenia. Údaje si ihneď zobrazíte v mobilnej aplikácii a môžete sledovať svoje zdravie v priamom prenose. Nechýba ani sledovanie spánku, ktoré monitoruje jeho kvalitu a vďaka umelej inteligencii poskytne návrhy, ako si lepšie oddýchnuť. Novinkou pri hodinkách je aj meranie stresu, čo sa hodí dnes každému aktívnemu človeku. 

Asistent (aj) do fitka

 Počas tréningu vo fitku už mobil nebudete potrebovať. Nechajte ho pokojne zamknutý v šatni, vďaka prepojeniu cez Bluetooth vám nič neujde - hodinky zobrazia dôležité správy na displeji, môžete cez ne prijať hovor a ak ich prepojíte s bezdrôtovými slúchadlami, prehrajú aj hudbu. Na tú taktiež nepotrebujete telefón, obľúbené skladby si uložíte priamo do hodiniek vďaka integrovanému pamäťovému úložisku.

Týždeň bez nabíjačky

S Watch GT 2 zabudnete, kde je nabíjačka. Menšia verzia, ktorá padne na ženskú ruku ako uliata pri každodennom používaní vydrží bez nabíjania celý týždeň. Väčší variant, určený najmä pánom, je na tom ešte lepšie - dokáže na jedno nabitie fungovať až dva týždne.

Huawei Watch GT 2_Vsetky Modely

Krásny dizajn a množstvo ciferníkov

Watch GT 2 zaujmú na prvý pohľad už svojim minimalistickým dizajnom, ktorý spája klasickú estetiku s moderným spracovaním. Dizajnéri sa pri tvorbe obrazovky bez rámčekov inšpirovali technikami umeleckého spracovania drahokamov. V ponuke je niekoľko typov remienkov na každú príležitosť a približne 40 digitálnych ciferníkov, ktoré môžete meniť podľa outfitu či nálady.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Osobný tréner a asistent v jednom: Huawei Watch GT 2 nedáte dole z ruky

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2918
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.