Oslavovali ste šťastie CVIČENÍM?

redakcia

V živote zažil každý z nás niekoľko osláv... od detských, cez bujaré oslavy v tínedžerskom veku, po decentnejšie v dospelosti. Utkvela vám niektorá svojou výnimočnosťou v pamäti? Každý vie porozprávať príbeh o svojej výnimočnej oslave. Opäť sa nám rozžiaria oči a zasa prežívame šťastie − zo stretnutia s ľuďmi, spoločných rozhovorov, dobrého jedla...

Oslavovali ste šťastie CVIČENÍM?
6. MAR 2014

Počuli ste už o novom šíriacom sa spôsobe oslavy života pravidelným cvičením? Ľudia, ktorí cvičia, sú šťastnejší, naplnenejší a spokojnejší v živote. Na túto tému sme sa pred rokom rozprávali s Evou Stanovou, ktorá si zobrala ŠŤASTIE na mušku profesionálne. Tento rok pre vás pripravila jedinečnú oslavu − Summit šťastného života 2014.  

Vykročte za šťastím

V rámci tejto originálnej akcie máte príležitosť „ochutnať“ aj  cvičenie, ktoré uvoľňuje do mozgu endorfín − hormón šťastia. Eva Stanová ho  pravidelne cvičí už niekoľko rokov a naučila ho aj ďalších ľudí. Jedným z nich je tréner František Kozáček, ktorý vás 22. 3. 2014 krok za krokom cvičenie naučí a sami na sebe zistíte, aké príjemné pocity vo vás vyvolá. Prečo sa František Kozáček rozhodol oslavovať spolu s vami Medzinárodný deň šťastia práve cvičením Vykročte za šťastím, nám povedal v krátkom rozhovore:

Čo Ti cvičenie prinieslo?

Cvičením som dosiahol väčší pocit šťastia. Keď som ho po 50. minútach docvičil, mal som skvelú náladu, úsmev na perách a obrovskú chuť žiť a pokračovať v napĺňaní svojich snov, cieľov a vízií.

Prečo si sa rozhodol naučiť tento krok k šťastiu aj iných ľudí?

Milujem prechádzky a myslím si, že život je pohyb. Počas prechádzky v prírode budú mať ľudia možnosť vyskúšať si cvičenie Vykročte za šťastím, ktoré u mňa funguje, prináša mi pocity šťastia a povzbudenia. Myslím si, že by bolo skvelé podeliť sa oň aj s ostatnými ľuďmi.

Na čo sa ešte môžu návštevníci Summitu 22. 3. 2014 tešiť?

Na úžasnú jarnú prechádzku, skvelé povzbudzujúce cvičenie a stretnutie s partiou inšpiratívnych ľudí, ktorým záleží na tom, aby šťastie vo svete rozkvitalo.

Summit šťastného života 2014

Dňa 20. 3. 2014 oslávime už 2. Medzinárodný deň ŠŤASTIA. Ak chcete oslavovať pohybom a naučiť sa uvoľňovať hormón šťastia, máte skvelú príležitosť − zúčastnite sa na Slovensku, ale i v Čechách na jedinečnej akcii − na Summite šťastného života 2014. Eva Stanová pre vás pripravila spolu s ostanými lídrami viacero miest, kde sa naučíte spôsoby vytvárania svojho šťastného života. Srdečne vás pozývame a tešíme sa na stretnutie 22.3. 2014 o 10,30 hod. v Bratislave. Prihláste sa TU.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Oslavovali ste šťastie CVIČENÍM?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1973
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.