Najvýchodnejšia zastávka ČS Tipsport Miss Aerobic je za nami!

Jiří Gruntorád

Česká časť tour je za nami, ale do slovenského semifinále je potrebné ešte vybrať mnoho krásnych a športujúcich slečien a „minislečien“! Preto sa naša tour vydala na svoju najvýchodnejšiu zastávku a to do mesta, ktoré má okolo 240 000 obyvateľov. Do Košíc!

Najvýchodnejšia zastávka ČS Tipsport Miss Aerobic je za nami!
23. MÁJ 2014

Cesta tam, v piatok popoludní, nebola jednoduchá, ale my sme sa nedali a o pol siedmej sme sa ubytovali spoločne so štábom Českej televízie, to je náš hlavný mediálny partner, v hoteli v centre Košíc. Hneď na to sme vyrazili na večeru a aj fandiť slovenským hokejistom proti Švédsku, pretože čo si budeme nahovárať, keby sa nestali dané udalosti v roku 1993, boli by sme stále Československo. Asi sme však fandili málo, pretože slovenská reprezentácia nakoniec Švédsku podľahla.

Druhý deň nás čakala samotná zastávka, rozbalenie bannerov, postavenie aparatúry, pódia. Všetko bolo potrebné pripraviť tak, aby o 14:00 Petr Vojnar povedal svoje obľúbené: "Dámy a páni, vitajte v ďalšom regionálnom kole ČS Tipsport Miss Aerobic, tentoraz v nádherných Košiciach.“

miss aerobic

Všetko šlo podľa plánu a po cvičení s Jirkom Gruntorádom, ktorý si v Košiciach vzal do parády aj adeptky na titul Minimiss Aerobic, konverzáciu s Petrom a Jirkom, okolo štvrtej popoludní sa vyhlasovali výsledky.

Do semifinále, ktoré sa bude konať 14.6. v Bratislave, postúpili všetky prítomné slečny, ale najlepšia v každej kategórii mohla byť len jedna. V kategórii Minimiss všetky preskočila a lokálnou víťazkou sa stala Diana Molnárová. Hlavnú kategóriu Miss potom ovládla Irena Sombatyová.

miss aerobic1

Všetky slečny dostali hŕbu darčekov od našich partnerov, takže nikto neodišiel naprázdno.

Ďalšie a zároveň posledné výberové kolo celej tour nás čaká už o jedenásť dní a to 31.5.2014 v Bratislave. Z oboch krajín to sem nie je ďaleko, takže, milé veľké aj malé slečny, ako zo Slovenska, tak aj z Českej republiky, máte poslednú šancu sa prebojovať do veľkého slovenského semifinále ČS Tipsport Miss Aerobic .

Budeme sa na vás tešiť, sledujte Facebook, webové stránky a ČS Tipsport Miss Aerobic zdar!

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Najvýchodnejšia zastávka ČS Tipsport Miss Aerobic je za nami!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1918
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.