Najväčší svetový futbal sa dostane opäť na filmové plátno!

Advertoriál

Doprajte si fantastický zážitok a sledujte svetové futbalové hviezdy v najlepších kinosálach spoločne so svojimi priateľmi. 

Futbal v kine
Zdroj: Cinema City
21. FEB 2019

DIGI Sport a Cinema City pozývajú všetkých futbalových fanúšikov na top zápasy atraktívnej anglickej Premier League a temperamentnej španielskej LaLigy.

Vďaka živému premietaniu, filmovému plátnu, veľkej sále a neopísateľnej atmosfére, sa budete cítiť ako keby ste stáli priamo na trávniku. Najväčšie derby priamo z kolísky futbalu vám ponúkame už o 3 dní a to 24. februára 2019. V priamom prenose sa predstavia Manchester United a Liverpool FC, dva najúspešnejšie kluby histórie v priamom súboji na Old Trafford.

Všetko vypukne 14.50 hod. v kine Cinema City AUPARK, kde sa zúčastnia fanúšikovia oboch klubov, vynikajúca atmosféra bude zaručená. Cena vstupenky je 17,50€a zahŕňa popcorn a pivo GAMBRINUS, pre plnoletých návštevníkov.

Začiatkom marca je v ponuke vyvrcholenie futbalového zážitku vďaka najslávnejšiemu zápasu, najväčším emóciám a svetovým futbalovým hviezdam -  EL CLASSICO. Zápas, na ktorý sa čaká celý rok, sa odohrá 3. marca, vstupenky sú v predaji už od 15. februára, 10.00 hod. Predstavia sa vám nekoneční rivali Real Madrid a FC Barcelona. Spolu so Cinema City vás čaká unikátny zážitok!

Lístky ako aj viac informácií nájdete na stránke www.futbalvkine.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Najväčší svetový futbal sa dostane opäť na filmové plátno!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2495
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.