Na CrossFit podujatí v Bratislave sa predstavia 2 Slovenky a 1 Slovák

redakcia

Čoraz populárnejší CrossFit sa predstaví divákom v Bratislave. Central Europe Throwdown je prvá súťaž v strednej Európe, ktorá svojou kvalitou a obsahom zasiahne CrossFit elitu celej Európy. Centrom diania bude práve Slovensko, konkrétne Bratislava. Tí najlepší si budú môcť porovnať sily 9. februára 2014, v športovej hale Elán. Zo Slovákov sa medzi 50 mužov prebojoval Erik Tóth, a zo žien sa v 30-tke súťažiacich predstavia Mária Luliaková a Tina Perlácová.

Na CrossFit podujatí v Bratislave sa predstavia 2 Slovenky a 1 Slovák
17. JAN 2014

Slovensko bude mať na Central Europe Throwdown 3 zástupcov. Erik Tóth je jediným mužom zo Slovákov v súťaži. Tina Perlácová, ktorá je jednou z najúspešnejších reprezentantiek v tomto športe, sa momentálne pripravuje v Red Royal CrossFit Team-e. Mária Luliaková trénuje v Trenčíne, kde začiatkom roka otvorila prvý CrossFit gym. Svoj postup medzi najlepších hodnotí takto, „moje očakávania sa prekonali už tým, že som postúpila, preto sa budem snažiť v Bratislave ísť na maximum. Myslím, že CrossFit môže cvičiť každý – bez rozdielu veku, pohlavia, či fyzickej kondície. Pokiaľ je tréning rozumne nastavený a upravený, dajú sa s CrossFit-om dosiahnuť skutočne neuveriteľné výsledky.“

reebok plagát

Kvalifikácia prebiehala v prvej polovici decembra v oficiálnych CrossFit gymoch, kde bolo vybraných 50 mužov a 30 žien s najlepšou kondíciou do finále. To bude prebiehať tromi vyraďovacími kolami a ukončené finálovým workoutom. Avizovaná je aj účasť svetových CrossFit atlétov. Celkovo sa bude súťažiť o 5 000 eur. „V Bratislave na Central Europe Throwdown privítame najlepších CrossFiterov z Poľska, Maďarska, Česka, Rakúska, ale aj zo Škandinávie. Radi by sme ako organizátori ukázali, že slovenský CrossFit a táto súťaž je na európskej úrovni,“ hovorí Jindro Tovaryš, jednotka CrossFitu na Slovensku.

Perlacova

Viac informácií na http://centraleuropethrowdown.com/, kde budú vyhlásené aj všetky podmienky súťaže. Organizátormi eventu sú Power Gears, BodyWorld, CrossFit Pressburg a CrossFit Bratislava, v spolupráci s poprednou športovou značkou Reebok, ktorá je svetovým sponzorom CrossFitu.

KONTAKT PRE MÉDIÁ:

Eva Sérová, PR manager, + 421 948 170 688, eva.serova@prbonus.sk

Zdroj: PR
Zdroj foto: Reebok

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Na CrossFit podujatí v Bratislave sa predstavia 2 Slovenky a 1 Slovák

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1975
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.